"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar dodała nowe zdjęcie. Widać już ciążowy brzuch. "Doceniam każdą chwilę"

Joanna Lazar, była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia", niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Na Instagramie dodała nowe zdjęcia - na jednym z nich widać lekko zaokrąglony brzuch.

Joanna Lazar, choć nie miała szczęścia w programie, znalazła miłość i jest szczęśliwa. Wraz z partnerem oczekuje narodzin pierwszego dziecka. Ostatnio dodała na Instagramie zdjęcia z krótkiej wycieczki. Wraz z ukochanym zwiedzała park w Pszczynie. W pięknym plenerze wykonała kilka ujęć. Na jednym z nich widać już ciążowy brzuch.

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar dodała nowe zdjęcie z ciążowym brzuchem

Przyszła mama uśmiechnięta pozowała do obiektywu. Sukienka podkreśliła lekko zaokrąglone kształty.

Doceniam każdą chwilę i to co posiadam. Nieważne gdzie, ale ważne z kim - napisała pod zdjęciami na Instagramie.

Internautom spodobały się kadry ze spaceru po urokliwym parku. Komplementowali Joannę, która ich zdaniem promienieje.

Asia, pięknie wyglądasz, wszystkiego dobrego.
Asiu, wyglądasz prześlicznie - skomentowali fani pod postem.

Wcześniej Joanna Lazar wystąpiła w "Dzień dobry TVN", gdzie w rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak zdradziła płeć dziecka, a także imię. Spodziewa się dziewczynki, którą prawdopodobnie nazwie Zofia. W studiu TVN zrobiła sobie pamiątkową fotkę z prowadzącymi. Okazuje się, że występ w śniadaniowym programie od dawna był jej małym marzeniem.

W przeddzień mojej wizyty w "Dzień dobry TVN" ktoś zadał mi pytanie „po co tam jedziesz ?". Odpowiedź prosta, zawsze z tyłu głowy chodziła mi myśl, że chciałabym usiąść na kanapie w studiu, bądź zobaczyć, jak wygląda nagranie "od kuchni". Odrobina stresu, ekscytacja i strach, ale było warto - napisała Joanna Lazar na Instagramie.
 

Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła w programie burzliwe chwile. Wzięła udział w czwartej edycji. Wyszła za mąż za Adama, jednak szybko okazało się, że małżonkowie nie potrafią się porozumieć. Po programie para wzięła równie szybki rozwód. Kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć Joanna znalazła szczęście u boku nowego partnera, z którym teraz spodziewa się dziecka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.