Ania Dąbrowska zaliczała modowe wtopy. W Opolu wygląda jak nie ona. Różowa kreacja była strzałem w dziesiątkę

Trzeci dzień festiwalu w Opolu poświęcony jest koncertom na cześć Krzysztofa Krawczyka. Odsłonięto mural z wizerunkiem artysty, a na scenie znani wokaliści odśpiewali największe hity legendarnego muzyka. Pojawiła się również Ania Dąbrowska, która zaskoczyła wyglądem na scenie. Nieczęsto fani mają okazję oglądać piosenkarkę w takiej stylizacji.

Krzysztof Krawczyk wielokrotnie występował na opolskiej scenie. Władze stolicy polskiej piosenki  uhonorowały artystę i odsłoniły mural z wizerunkiem muzyka. Trzeciego dnia festiwalu widzowie Telewizji Polskiej mają okazję poczuć obecność Krzysztofa Krawczyka za sprawą jego największych hitów, które odśpiewują znani artyści. Na scenie pojawiła się między innymi Ania Dąbrowska, która zaskoczyła wszystkich stylizacją w energetycznym kolorze. Nie jest to typowy jak na artystkę strój, jednak wygląda w nim rewelacyjnie.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska robi przymiarki przed Opolem

Viki Gabor ostro reaguje na komentarz, że jej najnowszy przebój to plagiatOskarżyła Viki Gabor o plagiat. Nastolatka straciła cierpliwość. Ale odpowiedź!

Ania Dąbrowska oddaje hołd Krzysztofowi Krawczykowi. Zachwyca występem i stylizacją

Krzysztof Krawczyk zmarł w kwietniu tego roku. Artysta dwukrotnie przeszedł COVID-19, ale zmarł z powodu chorób współistniejących. Informacja o jego śmierci zasmuciła licznych fanów jego twórczości. Nic więc dziwnego, że wszystkich wzrusza, kiedy znani wykonują jego hity. W niedzielę, 5 września, Ania Dąbrowska wykonała "Bo jesteś ty". Ewa Krawczyk nie kryła wzruszenia.

Jak prezentowała się artystka? Bardzo dobrze. Naprawdę. Zaskoczyła wyborem różowej sukienki w formie kimono, które zawiązała szerokim pasem w talii. Całość uzupełniła sandałkami na kwadratowym obcasie w tym samym kolorze, co kreacja.

Ania DąbrowskaAnia Dąbrowska East News

Wokalistkę znaną z "Idola" mogliśmy usłyszeć także w sobotę. Miała na sobie wówczas kolorową suknię z dominacją niebieskich odcieni, ale najbardziej zaskoczyła wyprostowanymi włosami.

ZOBACZ TEŻOpole 2021. Halina Mlynkova w gigantycznej kreacji. Majewska z klasą, ale show skradła Jurksztowicz. Cudna sukienka!

Więcej o: