Opole. Gwiazdy śpiewają, a kamery zwrócone w kierunku Jacka Kurskiego i jego żony. Na ściance Joanna zadała szyku? Jest to Gucci

Jacek Kurski wraz z rodziną pojawił się na opolskim festiwalu. Widzowie wielokrotnie mieli okazję przyglądać się jego dobrej zabawie.

Trwa 58. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas drugiego dnia wydarzenia odbył się m.in. koncert "Wielkie Przeboje Małego Ekranu", podczas którego wystąpili m.in. Halina Mlynkova, Rafał Brzozowski i Anna Jurksztowicz. Ich muzyczne popisy oglądali widzowie przed ekranami oraz publiczność zgromadzona na miejscu. Uwagę zwracała jedna rodzina.

Zobacz wideo Miłość i muzyka łączą się nie tylko w piosenkach. Uczucie doprowadziło niektóre zespoły do rozpadu

Opole 2021. Jacek Kurski z rodziną bawił się na festiwalu

Chodzi oczywiście o Jacka Kurskiego i jego bliskich. Podczas festiwalu bawił się razem z żoną i córką, którą Joanna Kurska trzymała na rękach. W całym zdarzeniu nie było w sumie nic dziwnego. W końcu prezes TVP wielokrotnie pojawiał się na różnego rodzaju wydarzeniach emitowanych na antenie stacji. Jednak został on potraktowany niemalże po królewsku. Oglądający festiwal przed ekranami telewizorów i komputerów wielokrotnie mogli zobaczyć uśmiechniętego prezesa klaszczącego i podrygującego w rytm muzyki.

Jacek Kurski z rodzinąJacek Kurski z rodziną screen TVP1/tvpstream.vod.tvp.pl

Opole 2021. Roksana Węgiel na scenie jak księżniczkaOpole. Roxie w tiulowej sukni wygląda jak księżniczka. Dobrała do niej masywne glany

Jeszcze przed rozpoczęciem sobotniego wydarzenia prezes TVP i Joanna Kurska pozowali fotoreporterom na ściance. Oboje postawili na stonowane stylizacje. Jacek Kurski włożył ciemny garnitur i błękitną koszulę. Z kolei jego żona miała na sobie długą koszulową bluzkę, dżinsy i sandałki Gucci.

Joanna Kurska, Jacek KurskiJoanna Kurska, Jacek Kurski Mieszko Piętka/AKPA

Arkadiusz Wiśniewski, Andrzej Kosmala, Ewa KrawczykOpole upamiętniło Krawczyka. Ewa Krawczyk odsłoniła mural z wizerunkiem męża

Przed nami jeszcze dwa dni 58. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W niedzielę na antenie TVP wyemitowany zostanie koncert "Krzysztof Krawczyk. Ostatni raz zatańczysz ze mną". Wtedy to artyści wykonają na scenie znane i lubiane przeboje zmarłego piosenkarza. Z kolei poniedziałek będzie przeznaczony dla artystów alternatywnych.

Więcej o: