Anna Wyszkoni była oceniana za zmianę wizerunku. Artystka zamyka usta krytykom. W punkt [PLOTEK EXCLUSIVE]

Anna Wyszkoni niedawno zaskoczyła fanów metamorfozą. Ich reakcje na nowy wizerunek artystki były jednak wyraźnie podzielone. Powiedziała nam, co o tym myśli.

Anna Wyszokoni od lat stawiała na krótką fryzurę i rockowy wizerunek, który teraz postanowiła całkowicie zmienić. Artystka przygotowuje się do 25. jubileuszu pracy artystycznej i coraz częściej pojawia się na branżowych imprezach. Koło jej nowego wizerunku nie da się przejść obojętnie.

Zobacz wideo Anna Wyszkoni krytykowana za zmianę wizerunkową. Jak zareagowała?

Doda, Beata K.Doda komentuje zatrzymanie Beaty K. Osoby z otoczenia artystki będą wściekłe

Anna Wyszkoni była krytykowana za zmianę wizerunku. Artystka odpowiada - w punkt

W rozmowie z Cezarym Wiśniewskim z Plotek.pl, Anna Wyszkoni opowiedziała o metamorfozie wizerunkowej, o której od kilku dni rozpisują się media.

To się dzieje bardzo naturalnie. Takie procesy zachodzą w życiu każdej kobiety. W czasie pandemii szukałam różnych aktywności, aby zająć sobie czas. Potem stwierdziłam, że jest to dobry sposób, aby popracować nad sobą. Nie tylko duchowo, ale też wizualnie.

Artystka przyznała, że w czasie, gdy zostaliśmy zamknięci w domach, ona intensywnie ćwiczyła i postawiła na samodyscyplinę.

Nie chodzę na siłownię i nie mam trenera, który stałby nade mną z "batem". Sama się kontroluję, ćwiczę codziennie, popracowałam nad sylwetką, założyłam aparat na zęby i zapuściłam włosy, o czym myślałam od wielu lat. Czuję się z tym bardzo dobrze.

Monika RichardsonMonika Richardson o małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim: To nie są przepychanki

Wyszkoni nie ukrywa, że metamorfoza wizerunku pozytywnie wpłynęła na jej otoczenie i domowników. Tą odpowiedzią zamyka usta osobom, którzy oceniali niepochlebnie jej zmianę. 

Jeśli kobieta jest spełniona i szczęśliwa, to emanuje dobrą energią, a to działa na jej otoczenie. Odnoszę wrażenie, że jestem w dobrym miejscu.

W rozmowie w naszym reportem opowiedziała także o ciemnych stronach pandemii koronawirusa, z którymi musiała sobie poradzić jako artystka. Jak to na nią wpłynęło? O tym przekonacie się, oglądając nagranie na górze artykułu.

Więcej o: