Klaudia El Dursi o związkach. Czy wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji, czy to po pijaku, czy na trzeźwo" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Klaudia El Dursi w rozmowie z Plotkiem powiedziała, co myśli o związkach, które często powstają w "Hotelu Paradise". Choć sama jest szczęśliwa ze swoim partnerem, wyznała, czy wybaczyłaby zdradę.

Niedawno rozpoczęła się nowa edycja "Hotelu Paradise", a w niej w roli prowadzącej widzowie niezmiennie oglądają Klaudię El Dursi. Zapytaliśmy o jej spojrzenie na związku, które tworzą się w programie. Sama może się pochwalić szczęśliwą relacją, jaką od lat ma ze swoim partnerem. W rozmowie z Cezarym Wiśniewskim powiedziała, co zrobiłaby, gdyby doświadczyła jednak zdrady. Co wyznała modelka?

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Klaudia El Dursi mówi o związkach i zdradzie. Czy wybaczyłaby?

W jednym z najnowszych odcinków "Hotelu Paradise" prowadząca zapytała uczestników, czy wybaczyliby zdradę partnera lub partnerki. Zaskoczeniem było to, że niektórzy z nich odpowiedzieli twierdząco. Co zrobiłaby sama Klaudia El Dursi, gdyby znalazła się w takiej sytuacji? Okazuje się, że raczej nie byłaby zbyt wyrozumiała. Jej partner musi trzymać się na baczności. Jednak zaznaczyła, że różne podejście zależy także od okoliczności.

Trudno postawić siebie w sytuacji, w której nie jestem. Ja mam silny charakter, bywam nieustępliwa i obawiam się, że w tym przypadku również mogłoby tak być. Taka sytuacja niewątpliwie nadszarpuje zaufanie. Wydaje mi się, że to też zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo, czy to z jakąś emocją, czy bez - powiedziała Plotkowi.

Dodała także, że nie chciałaby brnąć w takie rozważania, ponieważ na szczęście nie musi się nad tym zastanawiać. Od lat jest w szczęśliwym związku. Rodzące się uczucia, które obserwuje w programie jako prowadząca często przechodzą w bliższą relację, jednak po zakończeniu zdjęć często kończą się niepowodzeniem. Jaki jest sposób Klaudii El Dursi na udany związek?

Oczywiście nie jest tak, że moje życie jest usłane różami. Róża ma również kolce - powiedziała.
 

Jednak wyjawiła kilka rzeczy, które jej zdaniem są ważne w związku i które sama z partnerem praktykuje. Dzięki temu przetrwali kilkanaście lat. Co robią razem i jakie są jej sposoby na podtrzymywanie silnej relacji z ukochanym? Całą rozmowę znajdziecie w materiale wideo. Zobacz też: Partner Klaudii El Dursi przeszedł niezwykłą metamorfozę. Ciężko go rozpoznać. "Ile piękna na tym zdjęciu!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.