Kto jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego? Sarah Ferguson ujawnia prawdę i ucina plotki na temat ojcostwa Karola

Sarah Ferguson nie należy do najbardziej lubianych osób na dworze królewskim. Była żona księcia Andrzeja, była jednak bliską powierniczką księżnej Diany. Jak donosi brytyjska prasa, Ferguson jest zdeterminowana, by raz na zawsze uciąć plotki na temat biologicznego ojca księcia Harry'ego. - Czas zdusić plotki w zarodku - powiedziała buntowniczo księżna w rozmowie z tabloidem "New Idea".

Od śmierci Lady Di minęło już przeszło dwadzieścia lat, jednak jej życie prywatne do dziś wzbudza dużo kontrowersji. Małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola było pełne tajemnic i skandali. Jedną z bardziej kontrowersyjnych plotek była informacja, że biologicznym ojcem księcia Harry’ego jest jeden z kochanków księżnej, James Hewitt. Głos w tej sprawie zabrała Sarah Ferguson, była żona księcia Andrzeja.

Zobacz wideo BBC nagle wstrzymało reportaż ws. szokującego wywiadu księżnej Diany. Książę William komentuje

Sarah Ferguson dementuje plotki na temat biologicznego ojca księcia Harry'ego

Plotki na temat biologicznego ojca księcia Harry'ego, co jakiś czas powracają na łamy tabloidów. Romans Diany z Jamesem Hewittem rozpoczął się po tym, jak oficer otrzymał zadanie udzielenia jej lekcji jazdy konnej. Księżna spotykała się z wojskowym przez pięć lat, od 1986 do 1991 roku. Pomimo tego, że książę Harry urodził się w 1984 roku, czyli dwa lata przed romansem matki, brytyjskie media od lat spekulowały, że to Hewitt jest jego ojcem. Dowodem miało być uderzające podobieństwo, a także fakt, że obaj mężczyźni dzielą podobne zainteresowania.

Kres tym plotkom postanowiła położyć Sarah Ferguson, która była jedną z nielicznych osób znających sekrety Diany.

Przez lata miały swoje zatargi, ale Fergie była jedną z niewielu osób, do których Diana mogła zwrócić się w delikatnych sprawach. Fergie przysięgała Dianie, że weźmie tajemnicę do grobu, ale historia Harry’ego, który ma nie być dzieckiem Karola, po prostu nie jest jedną z nich - podał tabloid "New Idea".

"New Idea" dotarł do informatora z kręgu Ferguson, który przyznał, że spekulacje na temat biologicznego ojca księcia Harry’ego zaczęły coraz bardziej przeszkadzać byłej żonie księcia Andrzeja.

Dlaczego nie zdusić ich w zarodku? To obraźliwa plotka i jest to ostatnia rzecz, jakiej wszyscy teraz potrzebują, zwłaszcza Karol - miała powiedzieć Ferguson.

61-letnia księżna postanowiła publicznie wyznać prawdę. Fakty i linia czasowa mówią same za siebie. Diana nawet nie spotkała Hewitta, kiedy Harry został poczęty w 1984. Chronologicznie niemożliwe jest, aby Hewitt był ojcem.

To wszystko to głupia teoria spiskowa i Sarah ma jej absolutnie dość. Nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że Karol jest ojcem Harry’ego - podał informator.

Czy wyznanie Ferguson wpłynie na plotki, dotyczące biologicznego ojca Harry'ego?

Sarah FergusonSarah Ferguson Materiały prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.