Anna Lewandowska z Klarą na meczu. Towarzyszyła jej teściowa. Dziewczyny przyniosły szczęście naszym

Mecz naszej reprezentacji z Albanią obserwowały najważniejsze kobiety w życiu "Lewego". Nie zabrakło też celebrytów, którzy kibicowali naszym.

Rozpoczęły się pierwsze w tym sezonie mecze w piłkarskich eliminacjach mistrzostw świata. W czwartek Polska zmierzyła się z Albanią. Kto kibicował biało-czerwonym?

Zobacz wideo Anna Lewandowska wywija na parkiecie z Aleksandrą Dec

Klaudia Halejcio na Flesz Fashion Night 2021Flesz Fashion Night 2021. Klaudia Halejcio jak prezent na czerwonym dywanie

Anna Lewandowska z Klarą na meczu kibicują "Lewemu"

Dzisiaj na Stadionie Narodowym wielka radość. Nasza reprezentacja, z Robertem Lewandowskim na czele, triumfowała. Podopieczni Paulo Sousy pokonali drużynę Albanii z rewelacyjnym wynikiem 4:1.

Nie mogło być inaczej, skoro kadra miała taki doping. Kapitana reprezentacji, Roberta Lewandowskiego, wspierała na trybunach kochająca żona, Anna Lewandowska. Towarzyszyła jej córka Klara, która dzielnie dopingowała tatę. Nie zabrakło też mamy "Lewego". Przy takiej reprezentacji kibicujących kobiet nasz kapitan nie mógł nie popisać się swoim piłkarskim kunsztem. Już w 12. minucie strzelił gola.

Na trybunach Stadionu Narodowego widać było wiele gwiazd. Razem z Lewandowską w kadrach z trybuny VIP uchwycono modelkę i stylistkę Zofię Ślotałę. Towarzyszył jej mąż Kamil Haidar.

Przypomnijmy, że jeszcze kilka lat temu Anna Lewandowska nie opuszczała praktycznie żadnego meczu piłkarskiego z udziałem Roberta. Jednak i ona sama zaczęła robić karierę. Poza tym pojawiły się na świecie córki pary - Klara oraz Laura. Żona "Lewego" nie zawsze znajduje czas, by kibicować mężowi na trybunach. Oczywiście za każdym razem wspiera go przynajmniej przed ekranem telewizora, co relacjonuje w sieci. Jeśli tylko nadarza się okazja, trenerka stara się być na stadionie. Tym razem była na Narodowym razem z Klarą. Ich obecność przyniosła szczęście naszym.

Beata K., Kamil DurczokGwiazdy, które pod wpływem alkoholu prowadziły samochód. Nie brakuje znanych nazwisk

Podsumujmy: biało-czerwoni walczą o awans na mistrzostwa świata w Katarze z reprezentacjami Anglii, Węgier, Albanii, Andory i San Marino.

Więcej o: