Flesz Fashion Night. Anna Wyszkoni cała w błękicie i za długich spodniach. Te nogawki wyglądają na niesforne!

Na Flesz Fashion Night bawiła się cała plejada polskich gwiazd. Wśród nich była także Anna Wyszkoni. Postawiła na błękitną stylizację. Na tę okazję wybrała za duży garnitur.

W środę 2 września odbyła się coroczna impreza Flesz Fashion Night. Wśród wielu gwiazd polskiego show-biznesu pojawiła się także Anna Wyszkoni. Piosenkarka chętnie pozowała fotoreporterom na ściance. Tego wieczoru postawiła na dość oryginalną, lecz nieco ryzykowną stylizację. Wystąpiła w garniturze, który sprawiał wrażenie za dużego o kilka rozmiarów.

Zobacz wideo Ania Wyszkoni pochwaliła się córką

DodaDoda nie wiedziała, co założyć na imprezę. Na ściance pojawiła się w skromnej stylizacji

Anna Wyszkoni na Flesz Fashion Night zaprezentowała się cała w błękicie

Anna Wyszkoni ostatnio zaprezentowała nową fryzurą. Gwiazda zdecydowała się na grzywkę, która dodaje jej uroku. Swoją metamorfozę i odmieniony styl ubioru zaprezentowała ostatnio na kanapie w "Dzień dobry TVN". Wówczas przyznała, że za jej zmianą wizerunku idzie również muzyczna metamorfoza.

Teraz pojawiła się na Flesz Fashion Night i znów zaszalała ze stylizacją. Wokalistka na czerwonym dywanie zaprezentowała się w błękitnym garniturze, który wyglądał na kilka rozmiarów za duży. Pod marynarkę założyła crop top w kontrastującym, zielonym odcieniu. Szerokie spodnie optycznie wydłużyły nogi piosenkarki. Patrząc na ich długość, rodzi się pytanie, jak można swobodnie chodzić w takich spodniach, żeby się nie potknąć?

Stylizacja oversize to ryzykowany wybór, jednak Wyszkoni ograła zestaw, stawiając na prostotę. Gwiazda zrezygnowała z dodatków. Anna włosy zakręciła w delikatne fale i postawiła na rozświetlający makijaż i kreskę w mocnym, neonowym kolorze. 

Anna Wyszkoni na Flesz Fashion NightAnna Wyszkoni na Flesz Fashion Night Fot. AKPA

Agnieszka HyżyCiężarna Agnieszka Hyży pozuje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

Tego wieczoru na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych nazwisk. Zobaczcie, jak inne gwiazdy prezentowały się na Flesz Fashion Night 2021. Anna Wyszkoni zachwyciła was wyczuciem stylu? Damskie garnitury są bardzo często wybierane przez gwiazdy na większe wydarzenia. 

Więcej o: