"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar odświeżyła fryzurę. Pomogła jej w tym Iza z tego samego show

W życiu Joanny Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szykują się spore zmiany. Uczestniczka show spodziewa się pierwszego dziecka. Idąc za ciosem, postanowiła poeksperymentować z wyglądem.

Joanna Lazar wzięła udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie połączono ją w parę z Adamem i już od samego początku fani przeczuwali, że ten związek nie przetrwa. Zgodnie z zapowiedzią internautów, ich małżeństwo skończy się rozwodem. Uczestniczka show poznała jednak tajemniczego mężczyznę, z którym oczekuje narodzin dziecka. Joanna poczuła chęć na zmiany w wyglądzie i odwiedziła salon fryzjerski innej uczestniczki show, Izabeli z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak teraz wygląda? 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil przygotował dla Izy niespodziankę

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna Lazar odwiedziła fryzjera  

Joanna Lazar w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" dała się poznać jako pozytywnie nastawiona do życia blondynka. Wyznała, że jej życie zmieniło się o 180 stopni. Na kanapie "Dzień dobry TVN" wyjawiła, że spodziewa się córki i zdradziła nawet, że planuje nazwać ją Zosia

Przyszła mama postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. W tym celu wybrała się do salonu fryzjerskiego swojej koleżanki, Izabeli, która również wystąpiła w show emitowanym na TVN7. Asia na InstaStories relacjonowała przebieg wizyty u fryzjera. Nie zdecydowała się na drastyczne zmiany, czy mocny kolor. Mimo to zadbała o włosy i odświeżyła swoją fryzurę. Pokazała się w jasnych i mocno wygładzonych włosach, które sięgają jej teraz za szyję. 

Deszczowa pogoda wcale nie musi być ponura - napisała Joanna siedząc w fryzjerskim fotelu.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Joanna Lazar odwiedziła fryzjera'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Joanna Lazar odwiedziła fryzjera Fot. Instagram/ asia_lazar33

Asia jest w piątym miesiącu ciąży i nie ukrywa, że marzyła o stworzeniu własnej rodziny. Uczestniczka matrymonialnego show promienieje i w takiej długości włosów wygląda świetnie. Zmiana na plus? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.