"Love Island". Do programu weszła nowa uczestniczka. Namieszała. Jedna para rozbita

W najnowszym odcinku "Love Island" do ekipy dołączyła nowa uczestniczka. Jej wejście do programu spowodowało lawinę niespodziewanych wydarzeń. Koniec odcinka był naprawdę gorący.

Chociaż czwarty sezon "Love Island" dopiero się zaczął, to atmosfera na planie programu jest już gorąca. W grupie singli pojawiły się już pierwsze konflikty i zauroczenia. Nową energię wniosła również kolejna uczestniczka, Ola.

Zobacz wideo Angela z "Love Island" zmieniła imię

"Love Island". Nowa uczestniczka wpadła w oko Brunonowi

Największą pasją 29-letniej Świdniczanki są konie. Aleksandra zajmuje się również zwierzętami zawodowo - jest trenerem i jeźdźcem w dyscyplinie ujeżdżania. Atrakcyjna blondynka już na wstępie zaznaczyła, że na wyspę przyjechała po to, by przeżyć przygodę i być może poznać bratnią duszę. Chociaż twierdzi, że nie ma sprecyzowanych wymagań, jeżeli chodzi o wygląd mężczyzn, to dwóch pierwszych kandydatów, Kacpra i Andrzeja, odrzuciła ze względu na aparycję.

 

Ola najbardziej wpadła w oko Brunonowi. Ten nie tracił ani chwili i już w nocy zdecydował się udać do łóżka dziewczyny. Jego dotychczasowa partnerka, Magda, nie przejęła się za bardzo brakiem mężczyzny u swego boku, bowiem jego miejsce niedługo potem zajął Adrian.

"Love Island". Związek Adriana i Klaudii zawisł na włosku

Adrian z kolei nie był zachwycony swoją towarzyszką, Klaudią. W rozmowie wyznał, że od swojej partnerki oczekuje więcej ciepła. Gronowską natomiast uraziło zachowanie mężczyzny poprzedniej nocy. Pomiędzy brunetką a Magdą doszło do potyczki słownej. Klaudia przyznała, że nie podoba jej się to, jak została potraktowana. Winą obciążyła zarówno kobietę, jak i swojego partnera.

Finał odcinka przyniósł wiele emocji - Ola zdecydowała się, że chce być w parze z Brunonem, natomiast związek Adriana i Klaudii rozpadł się.

Oglądacie nowy sezon "Love Island"? 

Więcej o: