"Hotel Paradise". Na Zanzibar dotarła nowa uczestniczka. Kokietuje i kusi. Już powiedziała o operacjach plastycznych

W trzecim odcinku "Hotelu Paradise" nastąpiło mało przetasowanie wśród par. Kuba nie mieszka już w singlówce, a do programu weszli nowi uczestnicy.

Choć czwarta edycja "Hotelu Paradise" emitowana jest dopiero od 30 sierpnia, to już wzbudza spore emocje u widzów. W najnowszym odcinku nastąpiło wiele zwrotów akcji, a nowi uczestnicy zapowiadają się obiecująco.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

"Hotel Paradise 4". Kuba nie jest już singlem, z kim stworzył parę?

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" rozpoczął się od randki Kuby z trzema uczestniczkami. Decyzją kobiet to Maria utworzyła nową parę z Jakubem, tym samym Miłosz stał się singlem. Jak zdradził Pesta w rozmowie z Misterem Najładniejszych włosów, przeczuwał, że jego relacja z Marią nie rozwinie się, pomimo że uczestniczka jest jak najbardziej w jego typie.

Maria na razie podchodzi do relacji z Jakubem z ogromną ostrożnością. Dziewczyna podczas wspólnej nocy odgrodziła się od partnera poduszkami, przy zadaniu z jedzeniem jabłka unikała kontaktu wzrokowego. 

"Hotel Paradise 4". Do programu weszli nowi uczestnicy

Kolejnego dnia przy śniadaniu na Zanzibar dotarł nowy uczestnik. Giovanni pochodzi z Neaoplu, choć jego aparycja wskazuje raczej na korzenie skandynawskie, co od razu zauważyli pozostali uczestnicy. Nowy mieszkaniec hotelu w przeszłości trenował koszykówkę, interesuje się motoryzacją, choć przyznaje również, że ma artystyczną duszę. Giovanni od razu zwrócił uwagę na Natalię, która aktualnie sparowana jest z Łukaszem.

 

Nieoczekiwanie, tego samego dnia, do programu weszła również kolejna uczestniczka, Karolina. Filigranowa blondynka interesuje się motoryzacją. Zdradziła, że ma silną osobowość. Od początku flirtowała z Miłoszem i Giovannim, ostatecznie została partnerką Neapolitańczyka. Zdradziła, że ma piękny nos i każdy podejrzewa, że go operowała. Wyznała, że nie przepada za majstrowaniem przy wyglądzie.

Jak podobają wam się nowi uczestniczy "Hotelu Paradise"?

Więcej o: