Księżna Diana i książę Karol mieli sekretne dziecko? Ponoć to dziewczynka. Historia wstrząsa

W sieci od lat krąży bardzo dziwna historia, która opowiada o rzekomej córce księżnej Diany i księcia Karola. Wszystkiemu miałby być winien lekarz rodziny królewskiej.

Wokół rodziny królewskiej powstało już mnóstwo podkoloryzowanych historii, które często bywały bardzo kontrowersyjne. Jedne z nich pewnie zostały wymyślone, lecz sporo informacji znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Ogromne zainteresowanie zawsze wzbudzała kwestia romansu księcia Williama z najbliższą przyjaciółką księżnej Kate, kiedy ta była w ciąży. Przez te wszystkie lata pojawiło się również wiele teorii spiskowych dotyczących śmierci księżnej Diany. Wielu jej fanów na całym świecie wciąż uważa, że nie był to zwykły wypadek. Ostatnio w sieci zaczęła za to krążyć historia o rzekomym trzecim dziecku księżnej Diany i księcia Karola. O czym dokładnie mówi?

Zobacz wideo Widzieliście zwiastun nowego filmu o Dianie?

Księżna Diana i książę Karol mieli sekretne dziecko? Historia, która od lat krąży w sieci, jest wstrząsająca

Na zagranicznym portalu distractify.com czytamy, że tuż przed ślubem księżna Diana została zmuszona przez rodzinę królewską do zamrożenia swoich jajeczek. Książę Karol oddał za to nasienie, by w przypadku, gdy para nie mogłaby spłodzić dzieci, mieć inną możliwość. Gdy na świecie pojawił się książę William, zarodki miały zostać zniszczone.

Piotr GesslerRodzina podała przyczynę śmierci Piotra Gesslera. "Odszedł po paru tygodniach przebywania w szpitalu"

Plotka mówi o tym, że lekarz rodziny królewskiej nie zrobił tego, a wszczepił jeden z nich... swojej żonie. W ten sposób miała zostać poczęta sekretna córka księżnej Diany i księcia Karola. Temat podchwyciły nawet zagraniczne tabloidy.

'Globe''Globe' okładka

Zofia Zborowska w obiektywie teściowejZborowska w obiektywie teściowej. "Leję z tego zdjęcia już chyba któryś dzień". Faktycznie niezłe

Ile jest w tym prawdy? Tego się pewnie nigdy nie dowiemy. Ale jak to mówią - w każdej plotce jest ziarno prawdy... Która historia dotycząca tajemniczej monarchii jest waszą ulubioną?

Więcej o: