Doda pokazała plakat "Dziewczyn z Dubaju" i potęguje emocje: Stukot obcasów będzie coraz głośniejszy

Doda pokazała teaser plakatu do hucznie zapowiadanego filmu "Dziewczyny z Dubaju". Premiera produkcji już w listopadzie.

Kilka dni temu w sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Dziewczyny z Dubaju", w którym królują luksusowe wnętrza, przepych i piękne kobiety. Choć wzbudził mieszane uczucia wśród internautów, to jedno jest pewne - o tym filmie będzie głośno. W środę Doda postanowiła iść krok dalej i pokazała teaser plakatu.

Zobacz wideo "Dziewczyny z Dubaju" - jest pierwszy zwiastun. "Ile musiałby zapłacić ktoś, żeby się z tobą przespać?"

"Dziewczyny z Dubaju". Doda pokazała pierwszy plakat

Na pierwszym planie widzimy nogę w czerwonej szpilce i przebity obcasem banknot. Na plakacie znajduje się też hasło: "Nie uwierzysz, dopóki nie zobaczysz".

Moją pracą, jako producenta kreatywnego, było i jest to, w czym jestem najlepsza i co kocham: tworzenie, kreowanie, artystyczne działania, przygotowania do filmu, praca na planie, a potem szykowanie premiery oraz trailerów i plakatów. Dziś przedstawiam wam teaser naszego plakatu - napisała Doda.

Artystka w swoim stylu potęguje emocje:

"Dziewczyny z Dubaju" nadchodzą wielkimi krokami, a stukot obcasów będzie coraz głośniejszy i zatrzyma się dopiero na premierze w listopadzie.
 

Widzowie, a przede wszystkim fani Dody, z niecierpliwością czekają na premierę produkcji. Artystka może liczyć na ich wsparcie.

Nie odstraszą mnie nawet zamknięte kina!
Twoje relacje z planu pokazywały ogromne zaangażowanie w tworzenie filmu - czytamy w komentarzach na Instagramie.
Dałam z siebie wszystko - odpowiedziała.

O tym, czego możemy się jeszcze spodziewać, poinformował z kolei Emil Stępień zapowiada m.in. komunikat w sprawie "afery dubajskiej", premierę głównego zwiastuna produkcji oraz głównego plakatu, który mamy zobaczyć w połowie października.

"Dziewczyny z Dubaju" to film oparty na prawdziwych wydarzeniach związanych z "aferą dubajską". Podstawą scenariusza była książka Piotra Krysiaka, w której opisał, jak wyglądał proceder werbowania polskich modelek, aktorek i celebrytek do pracy w charakterze "luksusowych prostytutek".

Więcej o: