Marianna Gierszewska urodziła. Aktorka zdradza płeć i imię dziecka. "Witamy cię"

Marianna Gierszewska urodziła. Aktorka znana m.in. z serialu "Rojst" wrzuciła na Instagram zdjęcie.

Marianna Gierszewska (dawniej Kowalewska) - znana szerszej publiczności z serialów "Rojst" i "Pułapka" - podzieliła się na Instagramie radosną nowiną. Gwiazda powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. W krótkim poście na mediach społecznościowych zdradziła jego płeć i imię. 

Zobacz wideo Wywiad z twórcami serialu "Rojst" [Popkultura]

Marianna Gierszewska urodziła syna

Aktorka 30 sierpnia urodziła syna, którego razem ze swoim mężem nazwała Ignacy. Pod fotografią 25-latki czytamy:

Ignacy Gierszewski. Wykluty dnia 30 sierpnia, o 18.39. Witamy cię, synku!

Gierszewska jeszcze będąc w ciąży, otwarcie wyrażała obawy dotyczące porodu. Jako nastolatka zachorowała na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Konsekwencją były operacje ratujące życie i założenie stomii, którą ma do dzisiaj. Jak mówiła w "Dzień dobry TVN":

Jak wcześniej rozmawiałam ze swoimi lekarzami, wszyscy zapewniali mnie, że stomia nie wyklucza ciąży i że damy radę. Wiadomo jednak, że jak już to się wydarzyło, to zaczęłam się zastanawiać, czy to nie było tylko takie gadanie, że damy radę i czy ja naprawdę dam radę.

Wygląda jednak na to, że na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem.

Marianna Gierszewska urodziła. Kto jest jej partnerem?

Marianna Gierszewska z obecnym mężem, Miłoszem Gierszewskim, zaręczyła się w 2018 roku. Aktorka we wzruszających słowach poinformowała o fakcie swoich fanów, pokazując zdjęcie pierścionka. Dwa lata później, zaręczeni powiedzieli sobie "tak", wymieniając obrączki. Według informacji zdobytych przez "Super Express" para wzięła ślub cywilny. Niestety, z uwagi na panującą pandemię oraz obowiązujące obostrzenia, Marianna i Miłosz podjęli decyzję o rezygnacji z wesela. 

 

Redakcja Plotka gratuluje narodzin syna młodym rodzicom!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.