Wychodzi książka poświęcona Zbigniewowi Zamachowskiemu. Aktor opowiada sporo o Monice Richardson: Jest osobą nadopiekuńczą

Od 1 września na sklepowych półkach dostępna będzie książka autorstwa Beaty Nowickiej poświęcona Zbigniewowi Zamachowskiemu. Nie zabraknie tam nawiązań do Moniki Richardson.

"Zbyszek przez przypadki" to książka, która jest efektem rozmowy Beaty Nowickiej ze Zbigniewem Zamachowskich. Poruszonych tam zostało wiele tematów dotyczących życia znanego aktora, w tym jego relacji z Moniką Richardson. Fragment przedpremierowo znalazł się na stronie Onet Kultura.

Zobacz wideo Monika Richardson o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Książka "Zbyszek przez przypadki". Zbigniew Zamachowski o Monice Richardson

W książce nie zabrakło m.in. tematu Moniki Richardson. Dziennikarka była trzecią żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Ich relacja jednak nie przetrwała próby czasu i w bieżącym roku pojawiła się informacja o rozstaniu pary. Jak czytamy w dostępnej części książki, aktor wrócił wspomnieniami do pierwszych spotkań z Richardson. Nie zabrakło również nawiązania do poprzednich małżeństw Zamachowskiego, który był związany niegdyś z Anną Komornicką, a następnie z Aleksandrą Justą.

Małżeństwo z Anią ma dla mnie posmak młodości, z Olą na zawsze połączyła mnie czwórka wspaniałych dzieci, a z Moniką spotkaliśmy się jako mężczyzna i kobieta - pojawiło się w książce "Zbyszek przez przypadki" cytowanej przez portal Onet Kultura.

Pojawiło się także wiele ciepłych słów pod adresem (obecnie byłej już) ukochanej. Zbigniew Zamachowski wypowiadał się o niej w czasie teraźniejszym. Da się więc wywnioskować, że rozmowę Beaty Nowickiej z nim przeprowadzono jeszcze w czasie, kiedy aktor i Monika Richardson byli razem.

Monice zawdzięczam bardzo dużo. Jest ważną kobietą w moim życiu. Zawsze miałem i mam pewien problem z ogarnianiem rzeczywistości. Coraz bardziej staję się analfabetą, jeśli chodzi o wirtualny świat internetu. (…) Monika to ogarnia i uwalnia mnie od tego problemu. Kłopot pojawia się wtedy, gdy ktoś za bardzo chce się tobą opiekować. Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza - serwis cytuje książkę.

Obecnie Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson wiodą osobne życia. Dziennikarka jest związana z Konradem Wojterkowskim i nie kryje się ze szczęściem. Swego czasu zdecydowała się nawet pochwalić zdjęciem z romantycznego tańca z partnerem.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.