Jakub Rzeźniczak wypoczywa na wakacjach, a internauci pytają o dzieci. "Dobrze się czują?" Piłkarz odpowiedział

Internautka skomentowała zdjęcie Jakuba Rzeźniczaka. W wiadomości zapytała o samopoczucie dzieci piłkarza. Jakub nie pozostawił kobiety bez odpowiedzi.

Jakub Rzeźniczak obecnie wypoczywa we Włoszech, wcześniej jednak zagrał mecz w barwach klubu Wisła Płock. Jego drużyna, po zaciętej walce, zremisowała z klubem Raków Częstochowa, a piłkarz udał się z nową dziewczyną na wakacje. Przed wylotem w mediach społecznościowych postanowił opublikować jeszcze zdjęcie z ostatniego meczu, a internauci nie szczędzili złośliwości.

Zobacz wideo Magda Stępień: Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko" [PLOTKERSI]

Jakub Rzeźniczak zapytany o dzieci. Co odpowiedział?

Jakub Rzeźniczak podzielił się z obserwatorami kadrem z ostatniego spotkania. Na zdjęciu widzimy obrońcę Wisły Płock w towarzystwie piłkarza przeciwnej drużyny. Były partner Magdaleny Stępień pokusił się o krótkie podsumowanie meczu.

Ciężki, ale dobry mecz w naszym wykonaniu. I kolejny punkt - czytamy na Instagramie.

Część internautów nie była zainteresowana rozwojem sportowej kariery Rzeźniczaka. Pod postem padły pytania o dzieci. Piłkarz nie zostawił ich bez odpowiedzi.

Jak córeczka i synek? Dobrze się czują? - zapytała Rzeźniczaka obserwatorka.
Tak, dobrze - grzecznie odpowiedział sportowiec.

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak Instagram, @jakubrzezniczak25

Ile dzieci ma Jakub Rzeźniczak?

Przypomnijmy, że Jakub Rzeźniczak jest ojcem dwójki dzieci. Piłkarz będąc w związku z Edytą Zając, nie był jej wierny i spotykał się z inną kobietą, z którą doczekał się córki Inez. Dziewczynka ma obecnie 4 lata. Niedawno Rzeźniczakowi urodził się także syn Oliwier, który jest owocem związku Rzeźniczaka z Magdaleną Stępień. Niestety, ta historia również nie doczekała się szczęśliwego zakończenia - piłkarz rozstał się z modelką tuż przed porodem. Obecnie związany jest z Pauliną Nowicką, z którą właśnie udał się na romantyczny urlop do Rzymu.

Nadążacie jeszcze za związkami Jakuba Rzeźniczaka?

Więcej o: