Telewizja Polska opublikowała nową wersję występu Joanny Moro w Sopocie. "Tak to naprawdę wyglądało". Usuwają negatywne komentarze

Telewizja Polska opublikowała na Facebooku nagranie z ostatniego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Aktorka brzmi na nim zupełnie inaczej.

29 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie zakończyła się Wakacyjna Trasy Dwójki. Na scenie wystąpiły takie gwiazdy, jak Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel i Zenek Martyniuk. Również Joanna Moro, która była tego wieczoru prowadzącą, zaśpiewała utwór "La Plage De Saint Tropez" grupy Army of Lovers. A raczej "zaśpiewała", ponieważ puszczono nagranie z playbacku. Dzień później w sieci pojawiło się wideo, na którym słychać, jak aktorka brzmi bez dodatkowej pomocy. Od razu stało się hitem sieci, a internauci porównali ten występ do nieudanego koncertu Mandaryny i kultowego "Ev’ry Night". Telewizja Polska szybko chciała zatuszować sprawę, a teraz w mediach społecznościowych pojawiła się nowa wersja nagrania.

Zobacz wideo Moro morsowała w zaawansowanej ciąży

Telewizja Polska opublikowała nową wersję występu Joanny Moro w Sopocie. "Tak to naprawdę wyglądało". Usuwają negatywne komentarze

Jeden z pracowników TVP zdradził w rozmowie z Plotkiem, że nieszczęsne nagranie zostało opublikowane przez pomyłkę. Na Facebooku stacji pojawiło się "to właściwe" wideo, na którym Moro brzmi zupełnie inaczej.

Tak to naprawdę wyglądało?? Joanna Moro w wielkim stylu otworzyła finałowy koncert #WakacyjnejTrasyDwójki w Sopocie hitem "La Plage De Saint Tropez" - czytamy.

W komentarzach można znaleźć same pozytywne opinie na temat Moro i jej występu, a wszystko dlatego, że administratorzy fanpage'a na bieżąco kasują negatywne komentarze. Dowodem mogą być rozbieżne liczby pozostawionych opinii. Wynika z nich, że TVP skasowało niemal 100 komentarzy.

Komentarze TVPKomentarze TVP FB TVP

Udało nam się zrobić screeny kilku negatywnych opinii.

Komentarze TVPKomentarze TVP FB TVP

Myślicie, że samo Moro postanowi zabrać głos w tej sprawie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.