Telewizja Polska opublikowała nową wersję występu Joanny Moro w Sopocie. "Tak to naprawdę wyglądało". Usuwają negatywne komentarze

Telewizja Polska opublikowała na Facebooku nagranie z ostatniego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki. Aktorka brzmi na nim zupełnie inaczej.

29 sierpnia w Operze Leśnej w Sopocie zakończyła się Wakacyjna Trasy Dwójki. Na scenie wystąpiły takie gwiazdy, jak Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel i Zenek Martyniuk. Również Joanna Moro, która była tego wieczoru prowadzącą, zaśpiewała utwór "La Plage De Saint Tropez" grupy Army of Lovers. A raczej "zaśpiewała", ponieważ puszczono nagranie z playbacku. Dzień później w sieci pojawiło się wideo, na którym słychać, jak aktorka brzmi bez dodatkowej pomocy. Od razu stało się hitem sieci, a internauci porównali ten występ do nieudanego koncertu Mandaryny i kultowego "Ev’ry Night". Telewizja Polska szybko chciała zatuszować sprawę, a teraz w mediach społecznościowych pojawiła się nowa wersja nagrania.

Zobacz wideo Moro morsowała w zaawansowanej ciąży

Telewizja Polska opublikowała nową wersję występu Joanny Moro w Sopocie. "Tak to naprawdę wyglądało". Usuwają negatywne komentarze

Jeden z pracowników TVP zdradził w rozmowie z Plotkiem, że nieszczęsne nagranie zostało opublikowane przez pomyłkę. Na Facebooku stacji pojawiło się "to właściwe" wideo, na którym Moro brzmi zupełnie inaczej.

Tak to naprawdę wyglądało?? Joanna Moro w wielkim stylu otworzyła finałowy koncert #WakacyjnejTrasyDwójki w Sopocie hitem "La Plage De Saint Tropez" - czytamy.

Piotr Gessler, Lara GesslerMagda Gessler pokazała zdjęcia sprzed lat z Piotrem Gesslerem. Jest też to ze ślubu

W komentarzach można znaleźć same pozytywne opinie na temat Moro i jej występu, a wszystko dlatego, że administratorzy fanpage'a na bieżąco kasują negatywne komentarze. Dowodem mogą być rozbieżne liczby pozostawionych opinii. Wynika z nich, że TVP skasowało niemal 100 komentarzy.

Komentarze TVPKomentarze TVP FB TVP

Udało nam się zrobić screeny kilku negatywnych opinii.

Komentarze TVPKomentarze TVP FB TVP

Britney SpearsDziennikarz ujawnił 16 pytań, których nie mógł zadać Britney Spears w trakcie wywiadu

Myślicie, że samo Moro postanowi zabrać głos w tej sprawie?

Więcej o: