Tego możecie o niej nie wiedzieć. Sylwia Bomba zdradziła, jakie ma wykształcenie. Ukończyła prestiżową szkołę

W premierowym odcinku najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" mogliśmy bliżej poznać uczestników programu. Sylwia Bomba zdradziła kilka faktów na swój temat. Jej wykształcenie jest imponujące.

Sylwia Bomba zaistniała w show-biznesie dzięki udziałowi w "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym komentuje programy telewizyjne u boku Ewy Mrozowskiej. Rosnąca popularność rozrywkowego formatu sprawiła, że Bomba została zaproszona do najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" w konkurencyjnej stacji. W wizytówce opowiedziała o swoim prywatnym życiu, a niektórymi wyznaniami zaskoczyła zapewne wielu widzów.

Zobacz wideo Sylwia Bomba chudnie w oczach przez udział w "Tańcu z Gwiazdami"

"Taniec z Gwiazdami". Sylwia Bomba ukończyła prestiżową szkołę

W nagraniu Sylwia Bomba opowiedziała o wielu kształtujących ją doświadczeniach. Przyznała, że walczyła z nadwagą, którą pokonała dzięki niezwykłemu samozaparciu. Opowiedziała również o swojej edukacji. Bomba jest fotografem, o czym wielokrotnie mogliśmy się przekonać, oglądając zdjęcia, jakie robiła dla zaprzyjaźnionych z nią gwiazd. Okazuje się, że zawodu uczyła się w bardzo prestiżowej szkole:

Mało kto to wie, ale ukończyłam Łódzką Szkołę Filmową i jestem dyplomowanym fotografem - wyznała Sylwia Bomba.

W "Tańcu z Gwiazdami" została sparowana z Jackiem Jeschke. W pierwszym odcinku para po wykonaniu ognistego tanga do utworu "Sexbomb" zebrała 28 punktów. Widzów podzielił występ Sylwii i Jacka - część z nich była zachwycona tańcem, innych rozczarowały umiejętności Bomby. 

Spoko, ale szału nie ma.
Bomba wybuchła na parkiecie. Kibicuję i dopóki będzie tak tańczyć, będę oglądać.
Bardzo sztywna, Bomba nie ma tego czegoś. To było już widać wcześniej po jej tanecznych wygłupach wrzucanych na profil. Niby wygłupy, ale brak wyczucia i rytmu dało się zobaczyć - czytamy na Instagramie.

Oglądaliście pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"? Jak podobał wam się występ Sylwii Bomby? 

Więcej o: