Izabela Janachowska rzuciła pracę w TVN-ie. Teraz tłumaczy i mówi o Edwardzie Miszczaku [PLOTEK EXCLUSIVE]

Izabela Janachowska przyjęła propozycję Polsatu i zdecydowała się na radykalny krok w zawodowej karierze. Czy żałuje, że zrezygnowała z pracy dla TVN-u?

Izabela Janachowska po kilkunastu latach opuściła szeregi TVN-u. Z impetem zadebiutowała jako główna gwiazda Polsatu, współprowadząc „Taniec z Gwiazdami". W rozmowie z naszym reporterem zdradza szczegóły rozstania z poprzednim pracodawcą.

Zobacz wideo Izabela Janachowska o odejściu z TVN: Rozstanie było ciężkie. Mówi o Miszczaku

Izabela Janachowska rzuciła pracę w TVN-ie. Teraz tłumaczy i mówi o Edwardzie Miszczaku

Izabela Janachowska zyskała popularność, występując w „Tańcu z Gwiazdami", kiedy ten emitowany był jeszcze w TVN-ie. Szybko zdobyła sympatię widzów oraz szefostwa stacji, dzięki czemu miała okazję tworzyć autorskie formaty. Kilka tygodni temu zaskoczyła, potwierdzając doniesienia Plotka, że wystąpi w tanecznym show Polsatu. Internauci twierdzą, że zdała egzamin i świetnie wypadła obok Pauliny Sykut-Jeżyny i Krzysztofa Ibisza. Sama nie kryje ekscytacji, a o rozstaniu z TVN-em mówi:

To nie są proste decyzje, w TVN-ie spędziłam kawał mojego życia. TVN dał mi też kilka lat temu szansę, by realizować się w tematyce ślubnej, którą kocham i czuję. To rozstanie było ciężkie - poznałam tam wspaniałych ludzi, mam ogromny sentyment. (...) Lubię natomiast, jeśli w życiu się coś dzieje. Nie boję się zmian, należy iść do przodu. Jestem optymistką, więc zakładam zawsze, że zmiany są na lepsze i mocno wierzę w to, że widzom Polsatu dam się poznać jako fajna osoba. Oprócz tego, że jestem w tym programie, będziemy realizować też weselny format, więc to będzie moje najnowsze dziecko. 

Reporter Plotka dopytywał, czy nie było szansy, by stacje (TVN oraz Polsat) dogadały się w przypadku Izy podobnie, jak stało się to w przypadku Sylwii Bomby, która jest gwiazdą 'Gogglebox. Przed telewizorem", który emitowany jest w TTV (Grupa Discovery).

Będąc prowadzącą... to by się nie udało. TVN nie chciał się mną dzielić.

Jak widać, Izabela nie żałuje życiowej decyzji i liczy, że kolejne wyzwania, jakie czekają ją w Polsacie, dadzą jej spełnienie. Taneczna prezenterka opowiedziała także w rozmowie z naszym reporterem, Cezarym Wiśniewskim, o Edwardzie Miszczaku. Jakim jest szefem? Odpowiedź w materiale wideo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.