Louis Tomlinson dał darmowy koncert w Londynie. Fani zachwyceni, a artysta zapowiada swoją drugą płytę

Festiwal dla każdego? Louis Tomlinson nie zawodzi swoich fanów i zorganizował dla nich darmowy koncert w Londynie. Zapowiedział też drugą solową płytę.

18-miesięczna przerwa zapowiedziana przez One Direction w 2016 roku wciąż trwa, a chłopcy nie zwalniają z rozwojem swoich karier solowych. Z powodu pandemii odwołali masę koncertów na całym świecie i zaczęli szukać rozwiązań w postaci występów online. Louis Tomlinson poszedł o krok dalej i zaprosił swoich fanów na festiwal. Nie zabrakło również najbliższych. Nagraniami z koncertu pochwaliły się jego siostry, w tym Lottie Tomlinson, która pokazała dumnego dziadka. 

Zobacz wideo Dziadek Louisa Tomlinsona pojawił się na jego koncercie i za kulisami

Louis Tomlinson planował koncert w Londynie od roku

Zachwyceni fani relacjonują The Away From Home Festival, który odbył się w Lonydnie. Louis Tomlinson zagwarantował całkowicie darmowy wstęp i zadbał o każdy szczegół. Dużą uwagę miłośnicy Tomlinsona zwrócili na organizację całego wydarzenia. Na stronie internetowej mogli znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące koncertu. Zagwarantowane było jedzenie, również wegańskie opcje i podano, w jaki sposób dostać się na teren festiwalu. Louis Tomlinson podał, że planował to wydarzenie od roku. Chciał jak najszybciej dać koncert tak, aby każdy mógł sobie na niego pozwolić. 

Mata dał koncert z fanemMata zaprosił swojego fana na scenę i zaśpiewali "Kiss Cam"

Louis Tomlinson zapowiedział swoją drugą płytę

Podczas koncertu Louis Tomlinson zapowiedział, że pracuje nad swoim drugim solowym krążkiem. Postanowił zaprezentować kilka z nowych utworów. Jednym z nich jest piosenka "Copy of the copy of the copy", który fani mieli okazję usłyszeć podczas wydarzenia online. Artysta twierdzi, że ma on dla niego duże znaczenie. Oprócz tego po raz pierwszy zaprezentował "Changes". Fani są zachwyceni i z niecierpliwością wyczekują całej płyty.

'Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski'. Paulina Sykut-Jeżyna, Viki Gabor, Kayah"Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski". Na ściance królowały gwiazdy estrady

Nie zabrakło piosenek z debiutanckiego albumu "Walls" i kilku numerów z płyt One Direction. Widownia śpiewała wspólnie z artystą i świetnie się bawili. Tradycją koncertów Tomlinsona jest pewien wzruszający gest. Piosenkarz zawsze oddaje hołd swojej mamie podczas "Two of us" i patrzy w niebo. Nagraniami pochwaliły się jego siostry na swoich InstaStories.

Więcej o: