Andrzej Piaseczny wszedł na parkiet "Tańca z gwiazdami". Wszyscy klaszczą, a on? Drwi z TVP

Andrzej Piaseczny oceniał zdolności wokalne uczestników w show "The Voice Senior". Jego zwolnienie z TVP nie przeszło bez echa. Wokalista nie zrezygnował z roli jurora, a jego fani mogą oglądać, jak ocenia taneczną rywalizację w programie "Taniec z gwiazdami". Już na samym początku show w swojej wypowiedzi nawiązał do pracy w TVP.

Andrzej Piaseczny zaliczył debiut w "Tańcu z gwiazdami". Wokalista już w pierwszym odcinku 12. sezonu programu wbił szpilkę w Telewizję Polską, z którą związany był przez wiele lat. Pracował na planie "The Voice of Poland" oraz "The Voice Senior". Do zwolnienia artysty doszło krótko po tym, gdy na światło dzienne wypłynął filmik z 50. urodzin Andrzeja, na którym można było usłyszeć, jak solenizant skanduje obraźliwe hasła pod adresem PiS-u i Konfederacji. Andrzej Piaseczny nawiązał do pracy dla TVP

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny komentuje pocałunek panów z Maneskin. Apeluje do Czarnka

Justyna Nagłowska, Borys SzycBorys Szyc z żoną na zdjęciu sprzed 20 lat. Byli wtedy krótko parą

"Taniec z gwiazdami". Andrzej Piaseczny nawiązał do pracy w TVP 

Andrzej Piaseczny jakiś czas temu zdecydował się na publiczny coming out i wyznał, że jest zakochany w mężczyźnie. Wokalista coraz chętniej zabiera również głos w tematach polityki i nie ukrywa, że nie podobają mu się poczynania partii rządzącej. W pierwszym odcinku nowego sezonu "Tańca z gwiazdami" zdecydował się na publiczne nawiązanie do pracy dla TVP

Z rozbawieniem przyznał, że w Centrum Produkcji Filmowo Telewizyjnej - ATM Studio nagrywane są również inne programy. Miał na myśli oczywiście "The Voice of Poland", gdzie przez lata zasiadał w fotelu jurora. Przy okazji kolejny raz odniósł się do głośnego zwolnienia z TVP i dodał, że jeżeli o niego chodzi, to "postawiono tam bariery". 

Nie wiem, czy państwo wiedzą, ale tam obok jest studio, gdzie nagrywają inne show i ja zabłądziłem, ale się okazało, że tam postawili bariery - powiedział wokalista.
 

Jarosław Bieniuk / Oliwia BieniukJarosław Bieniuk kibicuje córce w "Tańcu z Gwiazdami". Zachęca do głosowania

Wokalista przyznał, że uczestnicy mogą liczyć na wysokie noty z jego strony. Wygląda na to, że już zaaklimatyzował się w nowym show. 

Więcej o: