Książę William zdradzał księżną Kate nie tylko przed ślubem, ale i w czasie jej ciąży? Doniesienia szybko wyciszał Pałac

Dwa lata temu media obiegła wiadomość, że książę William zdradził księżną Kate z jej wieloletnią przyjaciółką. TikTokerka przeanalizowała tę sytuację i... jej wersja brzmi całkiem wiarygodnie.

Amanda Matta, znana na TikToku pod nazwą matta_of_fact, w jednym z nagrań zajęła się związkiem księżnej Kate i księcia Williama. Chodziło dokładnie o kwestie romansu, o którym w 2019 roku pisały media. Temat - Rose Hanbury. To właśnie ona miała zakręcić w głowie Williamowi. 

Zobacz wideo BBC nagle wstrzymało reportaż ws. szokującego wywiadu księżnej Diany. Książę William komentuje

Rose HanburyRose Hanbury zanim zaprzyjaźniła się Kate, zupełnie nie przypominała damy

Książę William zdradzał księżną Kate?

TikTokerka przedstawia w nagraniu dowody na romans księcia Williama. Miało do niego dojść nie tylko przed ślubem z księżną Kate, ale i w momencie, w którym spodziewała się trzeciego dziecka. 

Amanda Matta przedstawia sprawę tak - William miał być bardzo imprezowy, zdecydowanie bardziej niż Harry, chociaż to zazwyczaj o młodszym bracie wspomina się w kontekście największych skandali po alkoholu. Rodzinie królewskiej zależało jednak na tym, by w mediach nie pojawiały się dowody psujące wizerunek następcy brytyjskiego tronu - William miał być chroniony, a pogłoski o romansie szybko wyciszane.

księże Williamksięże William ONS

Po ślubie faktycznie się ustatkował i uspokoił. Na kilka lat. Już w 2019 roku media donosiły, że znowu zaczął zdradzać - i to już w 2017 roku, gdy Kate była w ciąży. Jeszcze wtedy w kręgu znajomych pary była Rose Hanbury, żona Davida Rocksavage, z którym przyjaźnił się książę William. Cała czwórka chodziła na podwójne randki, bardzo często pojawiali się razem na przyjęciach.

Potem William zaczął spędzać sporo czasu z Rose, co w efekcie miało doprowadzić do romansu. Podobno, choć nie da się tego oczywiście potwierdzić, w pokojach służba znajdowała wykorzystane prezerwatywy. Gdy media zaczęły węszyć, a w Pałacu nie mówiło się o niczym innym, rozpoczęła się szybka interwencja zmierzająca do ratowania wizerunku Williama. Sami zainteresowani oczywiście udawali, że nic nie miało miejsca i nie zamierzali komentować tych doniesień.

Zobacz też: Książę William zdradził księżną Kate z jej najlepszą przyjaciółką? Mamy zdjęcia Rose Hanbury. Trzeba przyznać, że jest piękna

Jednak Rose Hanbury została w krótkim czasie wykluczona z towarzystwa. Wówczas dziennikarze "The Sun" poprosili Pałac Buckingham o komentarz w sprawie, jednak rzecznik rodziny królewskiej nie zgodził się udzielić żadnej informacji. Do całej sprawy dołączyli prawnicy z kancelarii London Harbottle and Lewis. Wystosowali oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczyli wszelkim pogłoskom oraz poinformowali, że mogą mieć one konsekwencje prawne.

Książę William i księżna Kate na bankiecie u królowej Elżbiety IIKsiążę William miał z nią zdradzać Kate. Rose Hanbury też była na bankiecie

Co ciekawe, to właśnie ta sytuacja przyczyniła się do konfliktu między Harrym i Williamem. Pałac robił wszystko, by odwrócić uwagę od skandalu wokół Williama, jednocześnie dając przyzwolenie na... krytykę Meghan Markle. Amerykanka wspominała o tym zresztą w wywiadzie u Oprah Winfrey - mówiła, że Firma pozwalała na medialne ataki i nie robiła nic, by to się skończyło. I tak też cała uwaga skupiła się na Meghan, a wizerunek Williama został uratowany.

Ile prawdy w tego rodzaju analizach? Tego zapewne nie dowiemy się nigdy (chyba, że w dziesiątym sezonie "The Crown" za kilkanaście lat), jednak wszystkie te informacje niepokojąco się łączą - Rose rzeczywiście została usunięta z kręgu najbliższych przyjaciół Williama i Kate (do pewnego roku bywała za każdym razem na oficjalnych spotkaniach z rodziną królewską, po medialnych doniesieniach - przestała), również medialne ataki na Meghan zaczęły się mniej więcej w czasie, kiedy o Williamie i jego domniemanej kochance było głośno. Trzeba przyznać, że trochę za dużo tu zbiegów okoliczności, jak na przypadek.

Więcej o: