Jerzy Połomski unika kontaktów z przyjaciółmi. Nie można z nim nawet porozmawiać. "Dyrekcja odmówiła spotkania"

Jerzy Połomski od jakiegoś już czasu znajduje się w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. "Super Express" ustalił, że piosenkarz nie chce żadnych odwiedzin. Próbę kontaktu z nim podjął m.in. Andrzej Rosiewicz.

W lipcu media obiegła informacja, że Jerzy Połomski zamieszkał w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Może tam liczyć na opiekę i wsparcie. Okazuje się jednak, że 87-letni artysta postanowił całkiem odciąć się od dawnego życia i znajomych. Ustalił to jeden z dzienników.

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

Jerzy Połomski odmawia kontaktów z przyjaciółmi

Jak podaje "Super Express", z wieloletnim przyjacielem postanowił spotkać się Andrzej Rosiewicz. W tym celu wybrał się specjalnie do Skolimowa i poprosił o możliwość porozmawiania z wokalistą. Powiedział tabloidowi, że jedna z pracujących tam osób poszła zapytać się, czy Jerzy Połomski zobaczy się ze swoim gościem. Z jakiegoś powodu jednak podopieczny placówki nie miał na to ochoty.

Chciałem się z Jerzym spotkać. Ktoś poszedł go zapytać, ale on jakoś nie bardzo wyrażał chęć. Albo się gorzej czuł, albo nie wiem co. W każdym razie nie udało nam się spotkać - mówił dziennikowi Andrzej Rosiewicz.

Joanna Koroniewska, Katarzyna SkrzyneckaKoroniewska reaguje na obrzydliwy komentarz internautki. Skrzynecka wtóruje

Nie był on jedyną osobą, która chciała skontaktować się z Jerzym Połomskim. Czytamy, że telefon do Skolimowa wykonał również Krzysztof Skiba. Jemu również nie udało się porozmawiać z artystą. Miał nawet dowiedzieć się, że 87-letni piosenkarz wcale nie znajduje się w placówce.

W Skolimowie go na pewno nie ma. Na 100%. Bo ja dzwoniłem dosłownie tydzień temu i go nie było. Chyba że macie jakieś lepsze informacje? - powiedział tabloidowi muzyk związany z zespołem Big Cyc.

Dziennikarz "Super Expressu" pojawił się na miejscu. Rozmowa z Jerzym Połomski okazała się niemożliwa.

"Super Express" pojechał osobiście do Domu Artystów Weteranów Scen Polskich, ale również i nam dyrekcja odmówiła spotkania z panem Jerzym - poinformowano na se.pl.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska ma dość "życzliwych" uwag o pracujących matkach

Jerzy Połomski na ma swoim koncie wiele hitów, jak np. "Bo z dziewczynami" i "Cała sala śpiewa z nami". Pierwszy ze wspomnianych przebojów doczekał się nawet coveru, który artysta nagrał z grupą Bic Cyc. Od kilku lat nie występuje na scenie.

Więcej o: