"ŚOPW". Iga napisała o ślubie z Karolem i szybko usunęła post. "Rok temu o tej porze..." Wspomnienia przyćmił post byłego męża?

Iga z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zamieściła na Instagramie post o ślubie z Karolem. Kilka minut później go usunęła.

Iga była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Karolem, ale już po pierwszych odcinkach widzowie skazali ich małżeństwo na porażkę. Choć dla Igi udział w show jest nadal bardzo delikatnym tematem, to przy okazji ważnej rocznicy postanowiła wrócić do niego wspomnieniami.

Zobacz wideo Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" prezentuje pukiel swoich włosów z młodości. Trzymała je przez lata w szafce

Iga napisała o ślubie z Karolem i usunęła post. Wspomnienia przyćmił inny post?

Iga zamieściła na Instagramie post, w którym poinformowała, że w sobotę 28 sierpnia minął dokładnie rok od momentu, kiedy w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" stanęła na ślubnym kobiercu z Karolem.

Zobacz też: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili płeć dziecka. Fani się pomylili. "Przewrotny charakterek"

Rok temu o tej porze byłam w drodze na swój własny ślub. Cieszę się, że dzisiaj potrafię o tym mówić tak normalnie. Dziś wspominam ten dzień z dwóch powodów - wiem, jak to jest się hajtnąć i… jak wspaniałych mam przyjaciół i rodzinę. (…) Z tej okazji wieczorem spróbuję wrzucić małą część rozdziału poświęconą właśnie temu dniu. Dziś pojeżdżę na rolkach. Mniej ekstremalne niż ślub przed kamerami - zażartowała Iga.

Iga Śmiechowicz 'Ślub od pierwszego wejrzenia'Iga Śmiechowicz 'Ślub od pierwszego wejrzenia' idzi_89/Instagram

Zanim fani programu, którzy nadal licznie obserwują losy uczestniczki, zdążyli skomentować nowy wpis, Iga zdecydowała się go usunąć. W tym samym czasie niespodzianka czekała na nich na profilu Karola. Mężczyzna, który jeszcze w show TVN7 postanowił rozwieść się z Igą, na swoim koncie świętuje bowiem rocznicę znajomości z Laurą. Oficjalnie para spotyka się dopiero od kilku miesięcy, choć z nowego wpisu mężczyzny wynika coś zupełnie innego.

Jak odbieracie nowe wpisy uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.