Shawn Mendes i Camila Cabello są zaręczeni? Piosenkarka nie wie, na którym palcu nosić pierścionek zaręczynowy

Camila Cabello jest zaręczona z Shawnem Mendesem? Piosenkarka zdementowała plotki, które pojawiły się w sieci po tym, jak paparazzi zrobili jej zdjęcie, na którym wyraźnie widać pierścionek na serdecznym palcu. W wywiadzie dla programu "Tonight Show" gwiazda przyznała, że po prostu nie wie, na którym palcu nie powinna nosić pierścionka.

Informacje o rzekomych zaręczynach Camili Cabello i Shawna Mendesa co jakiś czas pojawiają się w sieci. Na początku tego roku było głośno o tym, że Shawn oświadczył się Camili i para tylko czeka, by w wielkim stylu wyjawić światu radosną nowinę. W najnowszym wywiadzie przeprowadzonym dla jednego z amerykańskich programów Cabello zaprzeczyła, że pierścionek, który nosi na palcu, jest zaręczynowym.

Shawn Mendes i Camila Cabello zrobili sobie nowe tatuażeCamila Cabello i Shawn Mendes zrobili sobie na randce tatuaże. Postąpili zupełnie inaczej, niż większość par

Zobacz wideo Shawn Mendes i Camila Cabello całują się na Instagramie

Camila Cabello musi sobie przypomnieć kilka ważnych zasad

Podczas programu "Tonight Show" gospodarz Jimmy Fallon na samym początku zadał pytanie, które od dłuższego czasu krążyło w umysłach wielu fanów. Czy Shawn Mendes poprosił Camilę o rękę? Artystka natychmiastowo ucięła wszelkie domysły.

Nie, nie poprosił mnie o rękę. Nie jestem z nim zaręczona - wyjaśniła Camila.

Po czym bardzo szybko dodała, że po prostu nie wie, na którym palcu powinna nosić pierścionki. Piosenkarka poprosiła prowadzącego o pomoc w tej "tajemniczej" sprawie, ponieważ do tej pory nikt nie mógł jej tego wytłumaczyć.

Po prostu przysięgam na Boga, że nie wiem, na której ręce jest pierścionek zaręczynowy, więc czasami po prostu wkładam pierścionek na palec serdeczny. Właściwie chciałabym, żebyś mnie oświecił. Który to jest palec zaręczynowy? Bo nie wiem. Moi rodzice są małżeństwem i oboje zgubili pierścionki, więc moja mama też nie mogła mi powiedzieć - dodała Cabello.
 
 

Dlaczego fani zaczęli podejrzewać, że Camila i Shawn są zaręczeni?

Spekulacje o tym, że Cabello i Mendes postanowili przenieść swój związek na wyższy poziom, pojawiły się po tym, jak piosenkarka w niektórych filmikach na TikToku, pojawiła się z brylantowym pierścionkiem na palcu, na którym powinna znajdować się biżuteria zaręczynowa. Czujni fani w komentarzach zaczęli snuć domysły czy para w niedalekiej przyszłości zamierza wziąć ślub.

Para muzyków oficjalnie zaczęła się spotykać w 2019 roku, kiedy to premierę miał ich gorący duet "Señorita". Od tego czasu co jakiś czas pojawiają się nowe doniesienia o rzekomych zaręczynach.

Więcej o: