Metamorfoza Agnieszki Włodarczyk. Gwiazda udała się do fryzjera. "Trochę przyjemności dla mamuśki"

Agnieszka Włodarczyk niedawno została mamą. Teraz gwiazda wróciła do pracy i postanowiła poprawić kondycję włosów.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś na początku lipca powitali na świecie syna Milana. Narodzinami chłopca Włodarczyk pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. Od tego czasu dzieli się z obserwatorami kulisami macierzyństwa, swoimi doświadczeniami i problemami. Niedawno aktorka wróciła do pracy. Powrót do życia zawodowego po porodzie postawił przed aktorką nowe wyzwania. Teraz Włodarczyk zrelacjonowała fanom wizytę u fryzjera.

Robert Karaś i Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk zastanawia się, do kogo podobny jest jej syn. Głosy są podzielone

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Agnieszka Włodarczyk zmieniła fryzurę

Agnieszka Włodarczyk przyznała, że po ciąży nie odczuwa presji, by w ekspresowym tempie wrócić do dawnej formy. Świeżo upieczona mama skupia się na macierzyństwie i chętnie relacjonuje w social mediach, jak teraz wygląda jej życie. Nie ukrywa, że jej ciało zmieniło się po porodzie. Włodarczyk niedawno przyznała, że ma już serdecznie dosyć rad obserwatorek i wychowując syna, chce popełniać własne błędy. Ostatnio wróciła do pracy. Być może życie zawodowe zmusiło ją do zadbania o kondycję włosów. Aktorka udała się do zaprzyjaźnionego salonu. Włodarczyk rozpoczęła relację słowami, które sugerują, że w końcu ma czas dla siebie.

No teraz trochę przyjemności dla mamuśki.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk wróciła do pracy. Przed występem był problem z jej strojem

Agnieszka zrelacjonowała swoją wizytę u fryzjera na InstaStories. Aktorka pokazała jaki zabieg został przeprowadzony. Włodarczyk nie kryła też, z jakimi problemami zmaga się po porodzie. Okazuje się, że jej włosy są cienkie i suche. Specjalistka dobrała odpowiednie kosmetyki i wygładziła włosy aktorki. Poszarzałe kosmyki nabrały blasku, a niesforne pukle zostały ujarzmione.

Więcej o: