Taka Bartosiewicz to już przeszłość. U fryzjera postawiła na metamorfozę! Ma krótkie blond włosy

Edyta Bartosiewicz niedawno zdecydowała się na drastyczną zmianę w wyglądzie i pożegnała się z ciemnymi włosami. Na jej głowie zagościł blond, jednak długo nie wytrzymała w tym kolorze. Ponownie wybrała się do fryzjera, a efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

Edyta Bartosiewicz jest uznaną wokalistką. Artystka nie boi się eksperymentować z wizerunkiem, nie tylko tym scenicznym. Kilka dni temu poinformowała fanów na Instagramie, że została blondynką. Jak można zauważyć, w tak jasnym kolorze niekoniecznie czuła się dobrze. Przyznała, że ponownie wybrała się do fryzjera, gdzie przefarbowała włosy

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak sama obcina włosy w pełnię księżyca

Agnieszka DrewnickaGwiazda disco polo miała wypadek. Agnieszka Drewnicka prosi fanów o modlitwę

Edyta Bartosiewicz ponownie zmieniła kolor włosów

Edyta Bartosiewicz opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym zaprezentowała efekty najnowszej metamorfozy włosów. Artystka dodała, że deszczowy dzień natchnął ją do zmiany w wyglądzie i postanowiła przefarbować włosy. Jasny blond zniknął z jej głowy. Zamiast tego Bartosiewicz postawiła na włosy w kolorze ciemniejszego blondu, które zawadiacko zaczesano do góry. 

W ten deszczowy dzień wybrałam się do fryzjera - napisała artystka.
 

Internauci zasypali artystkę komplementami na temat jej wyglądu i nie ukrywali, że nowy kolor okazał się zmianą na plus. Edyta przez lata była wierna ciemnym włosom i wygląda na to, że teraz nadrabia pod tym względem coraz to nowszymi koloryzacjami. Trzeba przyznać, że krótkie włosy bardzo jej pasują i podkreślają jej urodę. 

Super fryzurka.
Wspaniale Pani Edyto.
Świetna zmiana - czytamy.

Oryginalna pasja 11-latkaAdam ma 11 lat i zgłębia tajniki stylizacji paznokci. Ma już nawet stałe klientki

Edyta Bartosiewicz już w przeszłości udowadniała, że nie ma problemu z radykalnym ścięciem włosów. Fani z pewnością pamiętają jej odważne fryzury i bardzo krótkie grzywki, w których chętnie się pokazywała. Jak wam się podoba najnowsze odświeżenie fryzury artystki? Krótkie włosy zdecydowanie dodają jej charakteru. 

Więcej o: