Tak mieszka gwiazda "Gogglebox". Chętnie pokazuje drewniany dom w górach. Jest przytulnie i nie brakuje dużej ilości zieleni

Kasia Gąsienica razem z mężem Andrzejem występują w programie "Gogglebox". Na Instagramie influencerka chętnie pokazuje, jak mieszka. Trzeba przyznać, że górski dom urządziła z dbałością o najmniejsze detale.

Katarzyna Gąsienica szerszej widowni dała się poznać w programie "Gogglebox". Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z codziennego życia, na których fani mogą podejrzeć, jak wygląda jej dom w górach. Influencerka mieszka w Zakopanem. Przyglądając się wnętrzom jej domu widać, że urządzając pomieszczenia, postawiła na góralski motyw. Dom prezentuje się bardzo sielsko i klimatycznie. 

Zobacz wideo Kotońscy z Gogglebox zagrali w Koło Plotka

Kinga i Robert z '40 kontra 20'"40 kontra 20". Kinga musiała ukrywać związek z Robertem. Jak im się to udało?

Jak mieszka Kasia Gąsienica z "Gogglebox"? 

Kasia Gąsienica jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi prawie 80. tysięcy internautów. W jej góralskim domu nie brakuje drewnianych mebli i dodatków. Katarzyna pochwaliła się również oryginalną ścianą, na której widnieje malunek przedstawiający górski krajobraz zdobiony choinkami. 

W dużym pokoju można zauważyć ciemną kanapę, a także drewniane narty, czy ozdobę naścienną w folkowym stylu. Przed kanapą ustawiono drewniany stolik, oraz wzorzysty dywan, który uzupełnia to pomieszczenie. 

Katarzyna kuchnię urządziła w jasnych barwach. Postawiła na białe i drewniane fronty szafek, a także na ceglaną ścianę, która dodaje przytulności do wnętrza. Można również zauważyć, że Gąsienica jest wielką miłośniczką kwiatów i jej domu nie brakuje zieleni. 

Przed domem również znalazły się góralskie nawiązania, jak drewniana huśtawka czy ciepłe, białe kożuchy. Fanom Katarzyny klimatyczne wnętrze jej domu przypadło do gustu. 

To jest sztos.
Ale pięknie.
Góry za oknem, góry w domu. Cudownie - czytamy.

InstaStories Stelli z 'Love Island'"Love Island". Stella wybrała się na obiad z uczestnikiem pierwszej edycji

Jak wam się podobają tego typu wnętrza? Trzeba przyznać, że Kasia każde z pomieszczeń urządziła z dbałością o najmniejsze detale i wszystko tworzy spójną całość. 

Więcej o: