Kinga Zawodnik była u fryzjera. Wybrała najmodniejszy odcień włosów. Metamorfoza robi wrażenie

Kinga Zawodnik wybrała się do fryzjera i odświeżyła kolor włosów. Cały proces doczekał się dokładnej relacji na Instagramie. Jak teraz wygląda?

Blond fale to znak rozpoznawczy Kingi Zawodnik. Prowadząca z TVN Style nie stawia jednak wyłącznie na moc swojego naturalnego koloru - wspomaga się regularnymi wizytami u fryzjera. Na koniec wakacji wybrała się do niego na odświeżenie fryzury i cały zabieg dokładnie relacjonowała.

Zobacz wideo Marta Linkiewicz intensywnie ćwiczy przed Fame MMA. Inlfuencerka zdradza też szczegóły swojej diety

Drew BarrymoreDrew Barrymore pochwaliła się zdjęciem z łóżka. "Wyglądasz jak górnik"

Kinga Zawodnik po metamorfozie włosów

Kinga Zawodnik odwiedziła zaprzyjaźnione atelier fryzjerskie i oddała się w ręce fachowców. Jej blond loki zostały zafarbowane na nowy kolor. Najpierw Kindze zaaplikowano farbę na odrosty. Potem było suszenie i nakładanie refleksów. Następnie nałożono chłodny toner. Czwarty etap to z kolei popularny elumen, czyli korygowanie koloru bez pomocy środków chemicznych.

Uczestniczka show "Dieta czy cud?" spędziła na fotelu fryzjerskim blisko trzy godziny, ale efekt był tego wart. Wyszła z salonu z przepiękną fryzurą ze srebrzystymi refleksami.

Jak wam się podoba metamorfoza Kingi?

Kinga Zawodnik pokazuje swoje odświeżone włosyKinga Zawodnik pokazuje swoje odświeżone włosy Fot. Kinga Zawodnik - Instagram

Przypomnijmy, że Kinga trafiła do TVN Style prosto z... apteki, gdzie pracuje od siedmiu lat. To tam wypatrzyła ją reżyserka stacji. Od razu zaproponowała Kindze udział w produkcji dotyczącej diet, a sympatyczna farmaceutka długo nie zastanawiała się nad podjęciem decyzji.

Jeśli gwarantujecie, że zmieszczę się w kadr, to wchodzę w to! - odpowiedziała z humorem.

Książę William, książę GeorgeKsiężna Kate ujawniła, jak George zwraca się do księcia Williama

Wzięła udział w programach "Dieta cud?" oraz "Pierwszy raz Kingi". Kinga Zawodnik interesuje się medycyną i kosmetologią. Lubi profesjonalne skoki spadochronowe i akrobacje powietrzne. W przyszłości natomiast chciałaby się zająć również tańcem. Fani kochają ją za poczucie humoru i dystans do siebie.

Więcej o: