Szybki rozwód? Niestety. Doda i Emil Stępień jeszcze długo pozostaną małżeństwem. Powód jest prozaiczny

Doda jakiś czas temu poinformowała o rozstaniu z Emilem Stępniem. Okazuje się jednak, że nim dostanie rozwód, minie jeszcze trochę czasu.

W czerwcu bieżącego roku Doda opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym napisała, że rozwodzi się z Emilem Stępniem. Zaznaczyła wtedy, że była to przemyślana i długo przepracowana decyzja, od której nie ma odwrotu. Piosenkarka złożyła pozew. Tymczasem jeden z dzienników donosi, że artystka nie rozwiedzie się tak szybko.

Zobacz wideo Doda: Praca zaczęła mnie dusić. Dlaczego wróciła na scenę?

Doda i Emil Stępień nie mają terminu rozprawy rozwodowej  

"Fakt" dowiedział się, że nadal nie ma wyznaczonej daty rozprawy Dody i Emila Stępnia. Ich sprawą sąd zajmie się prawdopodobnie dopiero w pierwszych trzech miesiącach 2022 roku.

Tej sprawie nie został jeszcze nadany termin rozprawy. Patrząc na to, że teraz sąd w Warszawie rejestruje rozprawy na przyszły rok, są nikłe szanse, że jeszcze w 2021 roku Doda i Emil spotkają się na rozprawie rozwodowej. Prawdopodobna data to pierwszy kwartał 2022 roku - podał tabloid za swoim źródłem.

Dla piosenkarki oznacza to dłuższe oczekiwanie na formalne zamknięcie jednego z etapów w swoim życiu. Już bowiem w ubiegłym roku artystka postanowiła, że rozstaje się z Emilem Stępniem. Potrzebowała jednak trochę czasu, by na spokojnie poukładać sobie wszystko w głowie. Dlatego właśnie dopiero niedawno ogłosiła, że się rozwodzi.

Aktualnie Doda promuje film "Dziewczyny z Dubaju", który wyprodukowała ze swoim byłym ukochanym. W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia oraz teaser zapowiadanego dzieła. Jego dokładna data premiery nie została jeszcze podana. Sama piosenkarka wspominała jedynie, że będzie to jesienią bieżącego roku. 

Więcej o: