Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostanie mamą. W "DDTVN" zdradziła płeć i imię dziecka. Piękne!

Joanna Lazar niedawno zdradziła, że jest w ciąży. Teraz przyszła mama zdradziła płeć i imię dziecka.

Joanna Lazar była uczestniczką czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Specjaliści połączyli ją z Adamem i już w trakcie trwania programu dla wszystkich było jasne, że ich małżeństwo skończy się rozwodem. I tak też się stało. Mimo rozczarowania z powodu miłosnego niepowodzenia, Asia ostatecznie znalazła szczęście u boku tajemniczego ukochanego. Partnerzy niedługo zostaną rodzicami.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga po raz pierwszy poprowadziły razem "Dzień Dobry TVN"

Joanna Lazar zdradziła płeć i imię dziecka

Joanna Lazar niedawno opublikowała zdjęcie z badania USG i tym samym ogłosiła, że wraz z ukochanym spodziewają się dziecka. We wpisie zaznaczyła, że w ostatnim czasie jej życie zmieniło się o 180 stopni, a założenie rodziny zawsze było największym marzeniem. Lazar była w środę gościem porannego show "Dzień dobry TVN". W rozmowie z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak opowiedziała, jak potoczyło się jej życie po udziale w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Dziennikarki wykorzystały okazję i śmiało zapytały Asię, czy zdradzi płeć dziecka. Lazar nie zaprotestowała.

To dziewczynka.

Ewa i Agnieszka poszły za ciosem i zapytały czy może Lazar myślała już o imieniu dla córki. Okazało się, że Joanna waha się pomiędzy dwoma imionami.

Mam dwa imiona, ale chyba zostanie Zosia.

Uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła też, co zamierza zrobić z suknią ślubną, w której powiedziała "tak" w trakcie programu. Joanna jasno zadeklarowała, że zamierza sprzedać kreację, a zysk przekazać na szczytny cel.

Życzymy przyszłej mamie wszystkiego najlepszego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.