Ewelina Lisowska bawiła się na imprezie z okazji urodzin. Zabawa przeniosła się na dwór i... gwiazda została wrzucona do basenu

Ewelina Lisowska 23 sierpnia skończyła 30 lat. W weekend odbyła się wielka impreza urodzinowa, na której bawiła się rodzina i znajomi wokalistki. Nie brakowało niespodzianek.

Ewelina Lisowska wyprawiła huczną imprezę z okazji 30. urodzin. Na jej koncie na Instagramie pojawiła się obszerna relacja z imprezy - goście najpierw bawili się w przyozdobionym dekoracjami domu, a później przenieśli się na taras przy basenie, w którym ostatecznie wylądowała wokalistka. Wcześniej dostała wyjątkowy prezent. Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo Ewelina Lisowska w 2007 roku tańczyła TAK, a 8 lat później wygrała TzG

Ewelina LisowskaLisowska pozuje w sportowym stroju na plaży. Fani nie mogą wyjść z podziwu

Ewelina Lisowska świętowała 30. urodziny

Ewelina Lisowska wrzuciła do sieci mnóstwo urodzinowych ujęć. Były i te z rodziną - rodzicami, siostrami, a nawet babcią. Do tego grona dołączyli także znajomi artystki. Od jednego z nich dostała nawet obraz z Fridą Kahlo, który bardzo się jej spodobał. Na Instagramie mogliśmy zobaczyć krok po kroku rozpakowywanie niespodzianki i radość z prezentu. Lisowska przyznała, że malunek z pewnością zawiśnie na ścianie jej domu. 

 
Jeśli powiem wam, że jaram się jak pochodnia, to będzie za mało! Dziękuję za tak wyjątkowy prezent urodzinowy. Zostanie ze mną do końca życia i będzie zdobić każde kolejne miejsce, które nazwę domem - pochwaliła się wokalistka.

Impreza rozpoczęła się wczesnym wieczorem - z biegiem czasu było widać, że zabawa się rozkręca. Ekipa tańczyła na dworze, a później Ewelina została wrzucona do basenu przed domem. 

 
Mam 30 lat i jestem dokładnie tam, gdzie powinnam być - wśród ludzi i zwierząt, których kocham - napisała Lisowska.

Ewelina LisowskaEwelina Lisowska znowu się odchudza? Piosenkarka odpowiedziała na komentarz

Więcej zdjęć z imprezy Eweliny Lisowskiej znajdziecie w naszej galerii. Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Zobacz też: Ewelina Lisowska zdradziła, ile waży. "Nigdy w życiu tylu kilogramów nie miałam"

Więcej o: