Agnieszka Włodarczyk karmi dziecko w scenicznym makijażu. "Jeszcze nigdy w takim stopniu nie kochałam powrotów do domu"

Agnieszka Włodarczyk niedawno została mamą. Teraz gwiazda wróciła na plan. Na Instagramie pokazała, jak pędzi z pracy do domu.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś na początku lipca powitali na świecie syna Milana. Narodzinami chłopca Włodarczyk pochwaliła się na swoim Instagramie. Od tego czasu dzieli się z obserwatorami kulisami macierzyństwa, swoimi doświadczeniami i problemami. Teraz aktorka wróciła do pracy. Powrót do życia zawodowego po porodzie postawił przed aktorką nowe wyzwania.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk wróciła do pracy. Przed występem był problem z jej strojem

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk zważyła się tydzień po porodzie

Agnieszka Włodarczyk pokazała jak karmi dziecko w makijażu

W niedzielne przedpołudnie Agnieszka Włodarczyk powiedziała na InstaStories, że udało jej się pospać aż do godziny 11:00, a na 12:30 musi udać się do pracy. Później pokazała się na Instagramie w pełnym, scenicznym makijażu i cekinowej kreacji. Aktorka powiedziała do obserwatorów kilka słów.

Tak jak rano wyglądałam na zmęczoną, tak teraz już chyba nie. Magia makijażu i telewizji.

Robert Karaś i Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk zastanawia się, do kogo podobny jest jej syn. Głosy są podzielone

Swój look w pełnej krasie Agnieszka pokazała na profilu. W cekinowej sukni z wiązaniem na boku i czarnych, zamszowych kozakach za kolano prezentowała się świetnie. Prosto z pracy Włodarczyk wróciła do domu, czym oczywiście podzieliła się z obserwatorami. Aktorka pokazała zdjęcie, na którym widać ją już nie w błyszczącej kreacji, a prostej czarnej koszulce, z przewieszoną pieluszką na ramieniu. Makijaż jednak został. W takim wydaniu karmiła syna. W opisie Agnieszka przyznała, że od kiedy została mamą, powroty z pracy do domu cieszą ją jak jeszcze nigdy wcześniej.

Jeszcze nigdy w takim stopniu nie kochałam powrotów do domu.

Łączenie pracy i macierzyństwa nie jest najłatwiejsze, ale wygląda na to, że aktorka na razie świetnie godzi te dwie kwestie. 

Więcej o: