Agnieszka Kaczorowska wróciła wspomnieniami do początków "Klanu". Dodała stare zdjęcie. "Tak, to ja. I moje pierwsze odcinki"

Agnieszka Kaczorowska przypomniała obserwatorom, jak wyglądała, gdy zaczynała pracę na planie "Klanu". To stało się okazją do rozmyślań na temat podobieństwa córki do niej.

Ostatnio na koncie "Klanu" na Instagramie pojawiło się zdjęcie serialowej Bożenki Lubicz, którą grała Agnieszka Kaczorowska. Aktorka wrzuciła zdjęcie na swój profil i wspomniała o ogromnym podobieństwie siebie z młodości do swojej dwuletniej córki, Emilii. 

Zobacz wideo Nosowska czyta swojej suczce wpis Kaczorowskiej. "Już w połowie się załamała"

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska nagrała Emilkę, jak zajmuje się siostrą. Przesłodkie

Córka Agnieszki Kaczorowskiej jest do niej bardzo podobna?

Agnieszka Kaczorowska swoje pierwsze kroki na planie stawiała w wieku siedmiu lat. To właśnie wtedy zaczęła grać w "Klanie", czyli produkcji, z którą jeszcze długo będzie nam się kojarzyć. Widzowie mogli obserwować, jak serialowa Bożenka dorasta i staje się kobietą - obecnie mężatką i mamą Emilii oraz Gabrieli.

Aktorka przypomniała obserwatorom swoją pierwszą rolę za sprawą zdjęcia, które wrzuciła na Instagram. Stwierdziła, że w dwuletniej córce dostrzega ogromne podobieństwo do siedmioletniej siebie ze zdjęcia. 

 
Tak, to ja. I moje pierwsze odcinki "Klanu"… Gdy znalazłam to zdjęcie na profilu "Klanu", to pierwszy raz dostrzegłam w Emilce podobieństwo do mnie… - napisała Aga pod fotografią z planu.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska świętuje tydzień życia córki osobistymi zdjęciami. Fani: To nie jest obraz prawdziwego macierzyństwa

Kaczorowska wierzy, że córka będzie rosła i stawała się jeszcze bardziej do niej podobna. Obecnie jednak zdecydowanie bardziej przypomina jej męża, Macieja Pelę. 

Nasze córeczki są bardzo tatusiowe, ale po tym zdjęciu pozostaje mi nadzieja, że coś tam z mamy będą mieć - dodała.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska została zapytana o macierzyństwo. Otworzyła się

Obecnie jednak Kaczorowska nie pokazuje twarzy córek w sieci, dlatego nie mamy szansy dostrzec wspomnianego podobieństwa. 

Więcej o: