Fabienne Wiśniewska świętowała 18. urodziny. Zaskoczeniem może być... obecność mamy. Mandaryna nie odstawała od reszty

Fabienne Wiśniewska w sobotę obchodziła swoje 18. urodziny. Na imprezie w gronie znajomych pojawiła się również jej mama, Mandaryna. Panie świetnie się bawiły, o czym świadczą wspólne zdjęcia.

Córka Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, Fabienne Wiśniewska, w sobotę świętowała 18. urodziny. Zdjęcia na Instagramie i opisy sugerują, że zabawa trwała całą noc. 

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Fabienne świętuje urodziny z Mandaryną 

Fabienne Wiśniewska w sobotę zorganizowała imprezę urodzinową. Oczywiście nie mogło zabraknąć na niej rok starszego brata, Xaviera. Mają świetny kontakt, o czym mogą świadczyć takie same tatuaże na ciałach tej dwójki. Nawiązują do ich bliskiej więzi.

Zobacz też: Dzieci Michała Wiśniewskiego zrobiły sobie takie same tatuaże. Co na to tata? "Jestem z was dumny"

Zaskoczeniem może być jednak obecność mamy na imprezie urodzinowej Fabienne. Wokalistka bawiła się w jednym z warszawskich lokali razem z dwójką swoich dzieci i ich znajomymi. Na zdjęciach widać rozmazane pozy ekipy robione w różnych miejscach, które odwiedzili tej nocy. Fabienne na niektórych ma bukiet białych róż - zapewne prezent od mamy lub przyjaciół. 

 

Podpisy pod zdjęciami sugerują, że zabawa trwała do samego rana. 

Udanej niedzieli… Choć my z Fabienne i Xavierem jeszcze przeżywamy sobotę - napisała Mandaryna.
 

Córka Wiśniewskich w jednym poście wrzuciła kilka zdjęć z imprezy. Ostatnie z nich sugeruje, że następny dzień spędziła w łóżku. 

Na końcu widnieje zwieńczenie wczorajszego wieczoru. Plus dziękuje bardzo wszystkim - podziękowała Fabienne.

Mandaryna niejednokrotnie podkreślała, że wychowuje dzieci tak, by miały mnóstwo swobody i możliwości decydowania o sobie. Widać, że takie podejście sprawiło, że córka traktuje mamę jak przyjaciółkę i nie ma oporów przed tym, by zabrać ją na imprezę ze znajomymi. Słusznie?