Justyna Nagłowska osiem lat temu pojechała do Borysa Szyca na rowerze i zostali parą. W rocznice przypomnieli ten dzień

Borys Szyc i Justyna Nagłowska są ze sobą już osiem lat. To właśnie 22 sierpnia 2013 roku był dniem, w którym zdecydowali, że chcą dać sobie szansę. Dziś obydwoje przyznają, że nie wyobrażają sobie życia bez siebie.

Borys SzycJustyna Nagłowska zamieścili na swoich kontach w mediach społecznościowych wpisy z okazji rocznicy związku. Obydwoje wyznali sobie miłość. 

Zobacz wideo Borys Szyc jako Piłsudski. Czy marszałek to powiedział?

Justyna Nagłowska i Borys SzycJustyna Nagłowska chwali sobie późne macierzyństwo. "Nie mam już tego pędu"

Borys Szyc i Justyna Nagłowska świętują rocznicę 

Historia Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej jest idealnym przykładem na to, że stara miłość nie rdzewieje, a silne uczucie potrafi przezwyciężyć wszystko. Zarówno depresję w jej przypadku, jak i uzależnienie od alkoholu z jego strony. Aktor poznał swoją ukochaną jeszcze w trakcie studiów, gdy miał 23 lata. Pomiędzy parą od razu zaiskrzyło, jednak Borys i Justyna nie potrafili ułożyć sobie wspólnego życia. Gdy po latach Borys zobaczył w mediach społecznościowych zdjęcie Justyny, zdecydował się odnowić relację. Dziś są szczęśliwymi rodzicami Henryka i właśnie świętują ósmą rocznicę związku. Na ich kontach pojawiły się romantyczne wpisy i wspólne zdjęcia. 

 
Razem jest ciepło i dobrze. Razem jest lepiej i weselej, nikt mnie tak nie rozśmiesza jak ty… Już osiem lat tak. I dobrze nam. Kocham - napisał Szyc.

Justyna przypomniała dzień, w którym zdecydowali się zostać parą. Zmierzała wówczas na spotkanie z aktorem na rowerze. 

 
Co roku wspominamy ten dzień, kiedy osiem lat temu podjechałam spontanicznie na rowerze, żeby się z tobą zobaczyć. Jak by się potoczyło nasze życie bez tego dnia? Nie myślę o tym, bo każdego dnia czuję, że kocham cię całym sercem, które, mam wrażenie, z roku na rok we mnie rośnie i ogrzewa mnie od środka. Jestem i zawsze będę dla ciebie, mój przyjacielu. Dziękuję za najpiękniejsze osiem lat - napisała Nagłowska.

Justyna Szyc-Nagłowska i Borys SzycJustyna Szyc-Nagłowska pochwaliła się nową fryzurą. Zachwyciła zmianami

Gratulujemy i życzymy wytrwałości. 

Zobacz też: Borys Szyc świętuje urodziny córki. Sonia skończyła 16 lat. "Jesteś mądrą, piękną osobą". Dodał jej aktualne zdjęcie

Więcej o: