Ewa Pacuła po 13 latach związku wzięła ślub. Pokazała zdjęcie z uroczystości. Welon do samej ziemi!

Ewa Pacuła w ten weekend wzięła ślub. Wcześniej o przygotowaniach nie informowała w swoich mediach społecznościowych, ale wrzuciła zdjęcie po uroczystości. Miała piękną i subtelną kreację.

Ewa Pacuła wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem, Maciejem Zielińskim. Choć o małżeńskich planach modelki mówiło się już dawno temu, ona dopiero w ten weekend zdecydowała się na ten ważny krok. Poinformowała o nim na swoim koncie na Instagramie. 

Zobacz wideo Dziewczyna Gimpera żartuje sobie z przemocy domowej

Nicole i Przemysł SaletaPrzemysław Saleta nie widział się z córką od marca. Tłumaczy, dlaczego: Nie chciałbym ryzykować

Ewa Pacuła już po ślubie

Ewa Pacuła przed laty były związana z Przemysławem Saletą. Mimo że rozstali się, niejednokrotnie byli widywani razem i wypowiadali się na temat córki Nicole, która od trzynastego roku życia zmaga się z niewydolnością nerek. Często o postępach w walce z chorobą informowali zresztą w mediach.

Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno Saleta, jak i Pacuła układają sobie życie z kim innym - on do niedawna spotykał się z Karoliną Woźniak, z kolei ona od 13 lat jest związana z niejakim Maciejem. Para doczekała się dwóch córek - modelka w 2010 roku urodziła Zuzannę. Po niej przyszła na świat Pola, która pojawiła się na świecie trzy lata później. Teraz Pacuła z ukochanym zdecydowali się na ważny krok i sformalizowanie związku - na koncie Ewy pojawiło się zdjęcie w sukni ślubnej.

 

Modelka postawiła na prostą suknię-syrenę z dekoltem oraz spódnicą rozszerzającą się w okolicy ud, tworzącą rozkloszowany dół. Dopasowała do niej długi welon. Dopełnieniem stylizacji były grube fale i mocniejszy makijaż oka. 

We said yes [Powiedzieliśmy "tak" - przyp. red.] - czytamy pod postem Pacuły.

Ewa Pacuła i Nicole SaletaNicole Saleta, córka Przemysława Salety, czeka na kolejny przeszczep nerki

Gratulujemy! 

Zobacz też: Ewa Pacuła poleciała na wakacje marzeń. Tragiczna wiadomość z Polski zmusiła ją do powrotu

Więcej o: