Anna Cieślak na ślub wybrała kreację polskiej projektantki. Postawiła na klasykę. We włosach miała kwiaty

Anna Cieślak jest już po ślubie z Edwardem Miszczakiem. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia z tego wydarzenia. Widać na nich ślubną kreację panny młodej.

Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w kościele św. Anny w Krakowie. Ceremonia była pilnie strzeżona, drzwi zostały zamknięte na klucz. Mimo tego do mediów przeciekło sporo informacji o ślubie pary. Jastrząb Post dowiedział się m.in., kto zaprojektował suknię ślubną Anny Cieślak.

Przeczytajcie więcej na ten temat: Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub. Ceremonia była pilnie chroniona, ale szczegóły i tak wyciekły do sieci

Edward Miszczak na premierze spektaklu 'Savannah Bay'Edward Miszczak na salonach. Pojawił się na premierze sztuki, w której wystąpiła Anna Cieślak

Zobacz wideo Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym"

Anna Cieślak na ślub wybrała kreację polskiej projektantki. Postawiła na klasykę

Annie Cieślak i Edwardowi Miszczakowi nie udało się utrzymać ślubu w sekrecie. Na miejscu pojawili się paparazzi, którzy uwiecznili ślubnych gości oraz parę młodą, która zajechała pod kościół w czarnej limuzynie. Dzięki temu można dojrzeć, na jaką kreację postawiła Anna Cieślak.

Z pierwszych zdjęć paparazzi można wnioskować, że sukienka jest prosta i bardzo skromna w kolorze śnieżnej bieli. Anna Cieślak ozdobiła włosy białymi różami. Wyglądała zjawiskowo - czytamy na Jastrząb Post.

Na zdjęciach widać, że aktorka miała prostą, białą suknię, bez zdobień w górnej części. Na głowie miała za to opaskę z białych kwiatów, a w uszach perłowe kolczyki. Jastrząb Post dowiedział się, że suknię Anny Cieślak zaprojektowała Natalia Jaroszewska. Podobno aktorka często bywała na jej pokazach i kreacje przypadły jej do gustu.

Anna CieślakAnna Cieślak Plotek Exclusive

Mimo że w sieci nie pojawiły się jeszcze zdjęcia całej sukni Anny Cieślak, to jednak można się domyślać, że wyglądała pięknie. W końcu klasyka i minimalizm nigdy nie wychodzą z mody i są zawsze na czasie.

Więcej o: