Michał Wiśniewski wbija szpilę Michałowi Szpakowi. Nie spodobał mu się występ na festiwalu w Sopocie. "Niesmaczne"

Michał Wiśniewski skrytykował występ Michała Szpaka podczas Sopot TOP of The TOP Festival. Lider Ich Troje wbił koledze szpilę na Facebooku.

Michał Szpak był jedną z gwiazd, które pojawiły się podczas ostatniego dnia Sopot TOP of The TOP Festival. Artysta uświetnili jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia TVN24, wykonując utwór "Nie pytaj o Polskę" zespołu Republika. Muzyk włożył kontrowersyjną stylizację, m.in. stanik i buty na szpilce, czym zaskoczył publiczność. Występ nie spodobał się Michałowi Wiśniewskiemu.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny ma chłopaka? „Nie chcę niczego ukrywać"

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba BadachAleksandra Kwaśniewska wraca do tv, Kuba Badach komentuje. "A mnie to trochę martwi"

Wiśniewski wbija szpilę Szpakowi po występie w Sopocie. "Niesmaczne"

W piątek Michał Szpak zamieścił na Facebooku zdjęcie z występu na festiwalu w Sopocie, a w opisie (do którego dołączył emotikon w formie bielizny) wyznał, że kocha Polskę. Pod postem wyraz swojej dezaprobaty dał lider Ich Troje.

Michał, wiesz, że bardzo cię szanuję i nie da się dyskutować z twoją łatwością śpiewania tego typu hymnów. Nie zmienia to sytuacji, że gdyby to był twój własny utwór, odebrałbym go inaczej i byłbym w pełni za - zaczął Michał Wiśniewski.

Utwór Grzegorza Ciechowskiego w wersji zaproponowanej przez Szpaka, a szczególnie jego interpretacja, wyraźnie nie przypadły do gustu artyście.

Ruszyłeś kultowy utwór mojego kochanego zespołu, który w tamtym czasie, który ja pamiętam, bardzo wiele znaczył. W kontekście tego, o czym śpiewałeś, wyszło niesmacznie - dodał.

Pod wpisem Wiśniewsko rozgorzała dyskusja fanów. Zdecydowana większość stanęła w obronie Szpaka.

Czasy się zmieniają, a utwór wciąż brzmi w naszych uszach i sercach. Zaktualizowany! Dobrze, że nabrał nowego brzmienia.
Michał Szpak nie odśpiewuje piosenki, a daje jej nowe życie. Gdyby chciał, zrobiłby to bezbłędnie - czytamy.

Paulina SmaszczWpadka na profilu Pauliny Smaszcz. Fanka: Pani mi przypomina Kurzajewską

Co sądzicie o wersji zaproponowanej przez Michała Szpaka? 

Więcej o: