Aleksandra Kwaśniewska wraca do telewizji, Kuba Badach komentuje. "A mnie to trochę martwi". Wytłumaczyła, o co chodziło mężowi

Aleksandra Kwaśniewska miała już nie wracać do telewizji, chyba że do kobiecego talk-show. Teraz nadarzyła się okazja. Jej nową pracę skomentował mąż. Musiała go wytłumaczyć przed fanami.

Aleksandra Kwaśniewska, po wielu latach nieobecności w mediach, wraca na antenę. Zostanie prowadzącą nowej odsłony programu "Miasto Kobiet", które znów zagości na TVN Style. Mimo zarzekania się, że nie wróci do telewizji, postanowiła przyjąć tę ofertę. Swój powrót ogłosiła także na Instagramie. Jednym z komentujących był jej mąż Kuba Badach. Napisał kilka słów, pod którymi nastąpiła fala komentarzy.

Magda Gessler"Gwiazdy o gwiazdach". Co znani sądzą o Magdzie Gessler? "Jest bardzo despotyczna, władcza"

Zobacz wideo Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Aleksandra Kwaśniewska wraca do telewizji. Poprowadzi nowy-stary program. Kuba Badach skomentował

Aleksandra Kwaśniewska o swoim udziale w programie "Miasto Kobiet" opowiedziała niedawno w "Dzień dobry TVN". Tam przyznała, dlaczego przyjęła nową pracę.

Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć, to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam, dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle, pomyślałam, że to propozycja nie do odrzucenia - powiedziała na antenie TVN.

Nową prowadzącą ucieszył entuzjazm fanów w mediach społecznościowych. Ci pozytywnie przyjęli jej przyszłą rolę w telewizji.

Kochani! Ogromnie dziękuję za wszystkie wiadomości! Jest mi niezwykle miło, że ten mój telewizyjny powrót cieszy kogoś poza mną. Do zobaczenia - napisała na swoim profilu.

Pod postem odezwało się wiele osób, głównie kobiet, bo to do nich skierowany jest program. Jednak o komentarz pokusił się także mąż Kwaśniewskiej, Kuba Badach. Jego słowa wzbudziły wątpliwości.

A mnie to trochę martwi... - napisał na profilu żony, czym nieco naraził się internautkom.

Kuba Badach skomentował powrót Aleksandry Kwaśniewskiej do telewizjiKuba Badach skomentował powrót Aleksandry Kwaśniewskiej do telewizji fot. instagram.com

Agnieszka i Wojtek zdradzili płeć dzieckaAgnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili płeć dziecka

A czemuż to?
Taka małżonka - wspaniała, piękna, inteligentna kobieta wszystko ogarnie - odpowiedziały fanki.

Jednak niedługo po tym Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała na komentarze, że "to żarcik taki". Tym samym nieco uspokoiła atmosferę.

A już chciałam zrugać i poprosić o niekomentowanie. Zanim zdołałam dojrzeć, kim jest komentujący - stwierdziła jedna z internautek.

Pierwsze odcinki nowej odsłony "Miasta Kobiet" mają pojawić się na ekranach już we wrześniu. Myślicie, że córka byłego prezydenta sprawdzi się w roli współprowadzącej?

Więcej o: