Shawn Mendes spotkał się z fanami. Obiegł go prawdziwy tłum wielbicieli. Wcześniej wydał nowy singiel

Shawn Mendes właśnie wypuścił nowy singiel "Summer of love". Z tej okazji spotkał się w Nowym Jorku z wielbicielami swojej twórczości. Rozdawał autografy, pozował do zdjęć i przesyłał całusy.

Shawn Mendes jest na etapie promocji najnowszego singla wyprodukowanego przez Tainy'ego, portorykańskiego producenta muzycznego i autora tekstów. Utwór "Summer od Love" doczekał się wakacyjnego klipu, który został nakręcony na Majorce w Hiszpanii.

Zobacz wideo Shawn Mendes i Camila Cabello całują się na Instagramie

Shawn Mendes spotkał się z fanami w Nowym Jorku

Z tej okazji artysta spotkał się ze swoimi fanami. W Nowym Jorku Mendesa otoczyła pokaźna grupa wielbicieli. Shawn chętnie pozował do wspólnych zdjęć, podpisywał płyty i koszulki oraz przesyłał buziaki do tłumu. Spotkanie z Mendesem widocznie uszczęśliwiło wielu nastolatków. Na zdjęciach widzimy, że niektórzy fani niemal popłakali się ze szczęścia. Uśmiechu i szczęścia nie ukrywał również Mendes.

Shawn Mendes o teledysku do najnowszego singla

W klipie wyreżyserowanym przez Matty'ego Peacocka bierze udział wokalista, Shawn Mendes, oraz grupa jego przyjaciół. Młodzi urlopowicze w teledysku spędzają czas na beztroskiej zabawie - nurkują, pływają, imprezują na jachcie i jeżdżą kabrioletami. Jak przyznał sam Mendes, kręcenie klipu było pretekstem, by zebrać grupę swoich znajomych i spędzić z nimi czas w rajskich okolicznościach przyrody.

Mam nadzieję, że ta piosenka sprawia, że ludzie czują się wolni, wolni od ciężaru życia, nawet jeśli tylko na chwilę. Chciałem mieć kilka miesięcy wolnego, aby mieć prawdziwe lato z ludźmi, których kocham. Moją ulubioną częścią tworzenia singla, była możliwość pracy w studiu z Tainym. To było wyjątkowe doświadczenie, ponieważ jest niesamowitym artystą i niesamowitym producentem - powiedział Mendes w oświadczeniu. 

Słuchaliście już najnowszego singla Shawna Mendesa?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.