Zmiany w ekipie "The Voice of Poland". W programie zadebiutuje nowy prowadzący. Zastąpi Adama Zdrójkowskiego

"The Voice of Poland" wraca na antenę TVP już 11 września. Kogo tym razem zobaczymy na ekranie? Zmiany w składzie jurorskim zapowiadane były już od dłuższego czasu, ale debiut kolejnego prezentera to nowość.

Telewizja Polska rozpoczęła promocję kolejnej, już dwunastej edycji flagowego programu muzycznego "The Voice of Poland". W rolę prowadzącego show tradycyjnie wcieli się Tomasz Kammel. U jego boku stanie Małgorzata Tomaszewska, a w fotelach trenerów zasiądą zarówno weterani jurorowania, jak i debiutanci.

Występy uczestników komentować będą niezmiennie Tomson i Baron. Do produkcji powrócą Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk, a powiew świeżości wprowadzi Sylwia Grzeszczak. Okazuje się, że nie tylko ona postawi swoje pierwsze kroki w "VoP". Kojarzycie tego prezentera? Właśnie wyruszył w trasę po Polsce, by wręczać młodym wokalistom zaproszenia do udziału w muzycznym starciu.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska wraca do "The Voice of Poland". Chciałaby pracować z Dodą?

Nowy prezenter w "The Voice of Poland"

Ma za sobą udział w wielu produkcjach Telewizji Polskiej. Od 2019 roku sprawdza się w roli gospodarza "Pytania na śniadanie", a widzowie mogą kojarzyć go także z prowadzenia licznych koncertów - "Wakacyjnej Trasy Dójki" czy "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Teraz, już oficjalnie, dołączył do ekipy dwunastej edycji "The Voice of Poland". Aleksander Sikora zastąpi w muzycznym show Adama Zdrójkowskiego i Wiktorię Gąsiewską, którzy osobiście wręczali uczestnikom programu zaproszenia do udziału w przesłuchaniach. 

Aleksander SikoraAleksander Sikora Materiały prasowe TVP

Powierzona mi rola w "The Voice of Poland" to dla mnie ogromny zaszczyt. Szczególnie w obliczu nieodkrytych muzycznych talentów, których nadal jest tak wiele. Cieszę się, że będę świadkiem narodzin kolejnego głosu Polski - komentuje podekscytowany dziennikarz.

Sikora, podczas etapu tzw. bitew i w odcinkach na żywo, będzie pełnił dodatkową funkcję. Zasiądzie w loży komentatorskiej. Pamiętacie jego szeroko komentowany konferansjerski debiut na Eurowizji i zastępstwo za legendarnego Artura Orzecha? Aleksander zdążył już zaliczyć kilka wpadek na antenie TVP.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.