Rosie Huntington-Whiteley spodziewa się dziecka. Modelka wstawiła wymowną fotografię. "Runda druga"

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham oczekują narodzin drugiej pociechy. Modelka poinformowała o radosnej nowinie, wrzucając serię zdjęć na Instagram.

Rosie Huntington-WhiteleyJason Statham tworzą jedną z najlepiej dobranych par Hollywood. 34-letnia modelka i 54-letni aktor są już razem od ponad dziesięciu lat, a od czterech wychowują czteroletniego syna, Jacka. Modelka poinformowała właśnie na Instagramie, że razem z Jasonem spodziewa się narodzin kolejnego dziecka

Zobacz wideo Klara ogląda Roberta Lewandowskiego w telewizji. Reakcja na tatę rozbrajająca, ale jeszcze lepsza gdy zobaczyła Wojciecha Szczęsnego

Rosie Huntington-Whiteley i Jason Statham spodziewają się dziecka.

Huntington-Whiteley opublikowała serię zdjęć, na których pokazuje kilka stylizacji, a na ostatniej fotografii widnieje ze sporym ciążowym brzuchem. Modelka podpisała post:

Tadam! Runda druga.
 

Co ciekawe, para, mimo że zaręczyła się już ponad pięć lat temu, nie stanęła jeszcze na ślubnym kobiercu. Jak twierdzi modelka, nie jest to dla nich obecnie priorytetem.

Myślę, że ten czas nadejdzie. Długo skupialiśmy się na naszej pracy i cały czas to robimy. Chcemy wziąć ślub, ale to nie jest jakiś wielki priorytet dla nas. Jesteśmy szczęśliwi.

Huntington-Whiteley zdradziła również, że chciałaby, aby w przyszłości ich dzieci mogły uczestniczyć w ceremonii rodziców.

Myślę, że to będzie świetna zabawa, kiedy dzieci już będą dorosłe i będą mogły uczestniczyć w weselu.

Para poznała się w na planie filmu "Transformers" i jak stwierdził w przeszłości Statham, najbardziej uwielbiają spędzać czas wspólnie się upijając i pluskając w basenie. To brzmi, jakby naprawdę tworzyli zgrany duet! Aktor oświadczył się modelce w 2016 roku, a ta po raz pierwszy pochwaliła się niezwykłym pierścionkiem zaręczynowym na rozdaniu filmowych nagród Złote Globy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.