Scarlett Johansson urodziła. Aktorka i jej trzeci mąż doczekali się pierwszej wspólnej pociechy

O Scarlett Johansson jest ostatnio głośno w kontekście pozwu, który aktorka złożyła przeciwko wytwórni Disneya. Jednak dziś media obiegła wiadomość o tym, że gwiazda urodziła drugie dziecko.

Scarlett Johansson ma na swoim koncie trzy małżeństwa. 4 września 2014 roku na świat przyszła jej córeczka Rose Dhoroty, której ojcem jest drugi mąż gwiazdy, francuski dziennikarz, Romain Dauriac. Jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Johansson od grudnia 2017 jest w szczęśliwym związku z aktorem Colinem Jostem. Para pobrała się w październiku 2020 roku. Teraz zakochani doczekali się pierwszej, wspólnej pociechy.

Scarlett Johansson, Colin JostMąż Scarlett Johansson potwierdził jej ciążę. Zrobił to... na scenie

Zobacz wideo "Historia małżeńska" - zwiastun. Scarlett Johansson i Adam Driver w rozpadającym się związku

Scarlett Johansson urodziła drugie dziecko

Scarlett Johansson nie znika ostatnio z pierwszych stron gazet za sprawą pozwu, który wystosowała przeciwko Disneyowi. Gwiazda zdecydowała się pozwać wytwórnię za decyzję o jednoczesnej premierze filmu "Czarna Wdowa" w kinie oraz w serwisie streamingowym Disney+. Zdaniem prawników i samej zainteresowanej odbiło się to na jej zarobkach. Jednak okazuje się, że teraz Scarlett i jej męża czeka zupełnie nowe wyzwanie.

Obecnym mężem Scarlett Johansson jest Colin Josta, scenarzysta "Saturday Night Live", programu rozrywkowego emitowanego w amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC. W lipcu para podzieliła się radosną nowiną, że wkrótce zostaną rodzicami. Według Page Six, aktorka nie wspominała wcześniej o swoim błogosławionym stanie ponieważ chciała uniknąć nadmiernego zainteresowania mediów swoją osobą. Jak donosi magazyn "People", pociecha Scarlett i Colina właśnie przyszła na świat. Płeć i imię malucha póki co pozostają tajemnicą.

Scarlett JohanssonScarlett Johansson toczy batalię sądową o pieniądze z Disneyem

Z niecierpliwością czekamy na kolejne szczegóły, a świeżo upieczonym rodzicom serdecznie gratulujemy.

Więcej o: