Agnieszka Hyży prezentuje ciążowe krągłości na pierwszej imprezie od czasu ogłoszenia swojego stanu. Wygląda wspaniale

Agnieszka Hyży wraz z mężem Grzegorzem ogłosili kilka dni temu, że spodziewają się dziecka. Teraz dziennikarka pochwaliła się zdjęciami, na których widać jej ciążowe kształty.

Agnieszka Hyży zaskoczyła wszystkich informacją o ciąży. Okazuje się, iż dziennikarka jest już w siódmym miesiącu. Agnieszka Hyży zdecydowała się przekazać nowinę o oczekiwanym dziecku, ponieważ chciała się podzielić swoim szczęściem. 

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Agnieszką Hyży. "Nigdy w życiu nie byłam na diecie"

Agnieszka Hyży w pierwszym evencie po ogłoszeniu ciąży

Agnieszka Hyży w relacji zamieszczonej na Instagramie pokazała zdjęcia z... pracy. Dziennikarka wzięła udział  w konferencji z okazji wejścia do Polski firmy miliardera Sebastiana Siemiątkowskiego. Żona Grzegorza Hyżego przeprowadziła rozmowę z założycielem marki, chętnie pozowała też do zdjęć. Na fotografii widać wyraźnie ciążowe kształty. Agnieszka Hyży założyła beżowe szorty i marynarkę w podobnym kolorze. Trzeba przyznać, że w takim zestawie wygląda przepięknie.

Przypomnijmy, że Agnieszka i Grzegorz Hyży są małżeństwem od sześciu lat. Media o ich związku zaczęły rozpisywać się pod koniec 2014 r., dziennikarka i piosenkarz pojawili się na ściance oficjalnie jako para dopiero w kwietniu 2015 r. Pobrali się w lipcu 2015. Każde z nich ma za sobą już nieudany związek. Grzegorz Hyży jest ojcem bliźniaków, których matką jest wokalistka Maja Hyży. Z kolei latach 2011-2014 była żoną Mikołaja Wita. Z ich związku ma córkę Martę. W jednym z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych dziennikarka przyznała, że posiadanie kolejnego potomka było jej ogromnym marzeniem. Zdradziła też, że wraz z Grzegorzem od dłuższego czasu starali się o dziecko.

Agnieszka Hyży wyznała również, że ostatnich siedem miesięcy było dla niej niezwykle trudne. 

7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze - napisała dziennikarka.

Życzymy wszystkiego dobrego i szczęśliwego rozwiązania!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.