Księżna Kate i Meghan Markle we wspólnym projekcie dla Netfliksa. Na dobre zakopią topór wojenny?

Kolejne już doniesienia mówią o poprawie stosunków między księżną Kate i Meghan Markle. Podobno mają nawet razem pracować przy projekcie dla Netfliksa. Jednak czy na pewno?

O relacjach między księżną Kate i Meghan Markle było już wiele informacji. Mówiło się o ich niekoniecznie przyjaznych stosunkach. Sama żona księcia Harry’ego wyznała w wywiadzie dla Oprah Winfrey, że to szwagierka doprowadziła ją do płaczu przed ślubem, a nie na odwrót. Kolejne doniesienia na ich temat przekazują jednak, że obecnie nie jest tak źle między nim. Pojawiły się nawet pogłoski o współpracy.

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Księżna Kate i Meghan Markle we wspólnym projekcie?

Jak donosi Us Weekly, księżna Kate i Meghan Markle mają obecnie ze sobą dobre stosunki i często się kontaktują. Informator portalu podał nawet, że żona księcia Harry’ego zaproponowała swojej szwagierce pracę przy projekcie dla Netfliksa. Miałby on się skupić na charytatywnej działalności księżnej Kate.

Meghan rozmawiała z nią na temat współpracy przy projekcie dla Netliksa – filmie dokumentalnym, który zwróci uwagę na działalność charytatywną Kate - czytamy na portalu.

Podobno żonie księcia Williama schlebiła propozycja od Markle i dlatego też brała pod rozwagę pomysł.

Cleo, Dawid Kwiatkowski, Agnieszka ChylińskaSopot TOP of The TOP Festival dzień drugi. Kto wystąpi na scenie?

Tymczasem Page Six ma zupełnie inne informacje. Osoby z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej przekazały serwisowi, że nie będzie współpracy między Meghan Markle a księżną Kate. Nie wiadomo więc, jaka jest prawda. Na ten moment ani z jednej, ani z drugiej strony nie pojawił oficjalny komunikat podejmujący ten temat.

Christina Aguilera z córką Summer RainChristina Aguilera pokazała siedmioletnią córkę. Fan: Ona jest twoim bliźniakiem

Pewne jest natomiast to, że należące do księcia Harry’ego i jego ukochanej Archewell Productions stworzy dla Netfliksa serial dokumentalny poświęcony igrzyskom Invictus Games oraz animowaną serię o roboczym tytule "Pearl". Jedną z producentek wykonawczych drugiego ze wspomnianych projektów będzie właśnie Meghan Markle.

Więcej o: