Madonna na rodzinnym zdjęciu z sześciorgiem dzieci. To rzadki widok. Fani: Wyglądasz najmłodziej

Nieczęsto mamy okazję podziwiać Madonnę na jednej fotografii z jej wszystkimi dziećmi. Legenda popu wrzuciła rodzinne zdjęcie wykonane na imprezie z okazji 63. urodzin.

16 sierpnia królowa popu, Madonna, skończyła 63 lata. Artystka - jak niemalże co roku - wystawiła huczną imprezę dla rodziny i najbliższych przyjaciół, tym razem we Włoszech. Piosenkarka zrelacjonowała uroczystość w mediach społecznościowych, na których możemy podziwiać, w jaki sposób celebrowała swoje święto. Wśród zdjęć z urodzin - w tym także ze swoim 27-letnim chłopakiem, znalazła się także rodzinna fotografia, na której Madonna pozuje z sześciorgiem swoich dzieci. To rzadki widok, kiedy możemy podziwiać ich wszystkich razem.

Zobacz wideo Madonna świętuje 62. urodziny na Jamajce

Agnieszka Woźniak-StarakDruga kreacja Agnieszki Woźniak-Starak na Sopot TOP of The TOP Festival zachwyca

Madonna na rodzinnym zdjęciu z wszystkimi dziećmi

Madonna jest mamą sześciorga pociech: Lourdes Leon (24 lata), Rocco (21 lat) są jej biologicznymi dziećmi, a David Banda (15 lat), Mercy James (15 lat) i bliźniaki Estere i Stella (8 lat) pochodzą z adopcji. Na fotografii zamieszczonej na Instagramie królowa popu zapozowała z całą szóstką w scenerii zainspirowanej stylistyką z czasów Cesarstwa Bizantyjskiego, która była luźnym motywem przewodnim uroczystości. 

Pod czarem Cesarstwa Bizantyjskiego... - podpisała fotografię Madonna.
 

Fani artystki z humorem przyznali, że gwiazda wygląda najmłodziej z całej siódemki na zdjęciu.

Wow, wyglądasz najmłodziej z nich wszystkich. Królowa! - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Dzieci Madonny raczej stronią od życia publicznego, z wyjątkiem najstarszej Lourdes, której zdarza udzielać się w mediach. Na początku roku pojawiła się na okładce "Vanity Fair", jak i wzięła udział w kampanii reklamowej Stelli McCartney. Wkrótce ma pojawić się w teledysku amerykańskiej wokalistki i producentki Eartheather. 

 

Anna Nowak-Ibisz, Krzysztof IbiszPo ślubie Ibisza fani wylewają żale pod zdjęciem jego byłej żony. Odpowiedziała

Madonna zaś szykuje się do premiery filmu dokumentującego trasę koncertową "Madame X Tour" z 2019 i 2020 roku. Produkcja zadebiutuje 8 października na platformie Paramount Pictures oraz MTV. Oprócz tego artystka pracuje nad filmem biograficznym opowiadającym o jej karierze. 

 
Więcej o: