Aleksandra Popławska świętuje 16. urodziny córki. Życzy jej "świata bez wojen i przemocy". Nawiązała do sytuacji Afganek

Aleksandra Popławska złożyła życzenia swojej córce z okazji jej 16. urodzin. Wspomniała w nich do sytuacji na świecie i w Polsce.

Aleksandra Popławska ma powody do świętowania. Jej córka Antonina kończy właśnie 16 lat. Z tej okazji dumna mama opublikowała jej zdjęcie na Instagramie i złożyła jej życzenia. Pada w nich wiele ważnych słów.

Aleksandra Popławska z córkąAleksandra Popławska sfotografowała córkę. Fani są zachwyceni: Cała mama. Śliczna dziewczyna

Zobacz wideo Olga Kalicka pójdzie w ślady Joanny Krupy i będzie prowadzać syna na szelkach?

Aleksandra Popławska świętuje 16. urodziny córki. Życzy jej "świata bez wojen i przemocy"

Na Instagramie Aleksandry Popławskiej pojawiło się kilka zdjęć jej córki Antoniny. Okazja jest wyjątkowa - nastolatka kończy właśnie 16 lat.

Moja @ts.oai kończy dziś 16 wiosen. W kontekście tego, co przeżywają się afgańskie kobiety mogę życzyć jej tylko jednego. Świata bez wojen i przemocy zwłaszcza wobec kobiet. Z dala od tych, którzy próbują odebrać wolność i narzucić swój światopogląd. Z dala od tych, którzy chcą "ugruntowywać cnoty niewieście", bo, jak to napisała Simone de Beauvoir - "Nikt nie jest bardziej arogancki, agresywny i pogardliwy wobec kobiet niż mężczyzna niepewny swej męskości". Sto lat córko. Bądź mądra, piękna, niezależna i ciekawa świata mimo jego okropieństw - napisała.

W komentarzach posypały się życzenia dla Antoniny, do których oczywiście się przyłączamy.

 

Wiele wskazuje na to, że Antoniny chce iść w ślady rodziców. Dotychczas wystąpiła w spektaklu Grzegorza Jarzyny "Uroczystość", jak i w jednym odcinku popularnego serialu. Antonina ma już za sobą także debiut na ściankach, gdzie na czerwonym dywanie pozowała u boku rodziców już w wieku 12 lat. Nastolatka prowadzi też swoje konto na Instagramie.

Przeczytajcie więcej: Córka Marka Kality i Aleksandry Popławskiej idzie w ślady rodziców? "Ma artystyczną duszę"

Więcej o: