Paulina Sykut wspomina ślub Krzysztofa Ibisza. "Jedna z najfajniejszych imprez". Wspomniała też o żonie prezentera

Paulina Sykut była jedną z osób na ślubie Krzysztofa Ibisza. Zdradziła, że dobrze wspomina tamto wydarzenie. Wypowiedziała się też na temat żony dziennikarza.

Nie tylko Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli w ostatnim czasie ślub. Miłość do grobowej deski przysięgali sobie również Krzysztof Ibisz i jego ukochana – Joanna Kudzbalska. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć koleżanki dziennikarza, czyli Pauliny Sykut. Podczas jednej z rozmów z mediami wypowiedziała się na temat imprezy.

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Paulina Sykut wspomina ślub Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz o swoim ślubie z Joanną Kudzbalską poinformował kilka dni temu, publikując wspólną fotografię z żoną. Wśród osób, które świętowały z zakochanymi wielki dzień, znalazła się Paulina Sykut. Z nią właśnie dziennikarz od dłuższego czasu prowadzi "Taniec z Gwiazdami". Prezenterka została zapytana przez portal Jastrząb Post o samą uroczystość. Potwierdziła swoją obecność, jednak nie zdecydowała się zdradzić zbyt wielu szczegółów. Powiedziała za to, że miło wspomina tamte chwile. Mogła liczyć na przednią zabawę.

Jedna z najfajniejszych imprez, na jakich się bawiłam - usłyszała reporterka serwisu.

W samych pozytywnych słowach opisała również żonę Krzysztofa Ibisza, o której wiadomo, że jest związana z modelingiem i pracuje jako lekarka w jednym z warszawskich szpitali. Paulina Sykut stwierdziła, że ukochana prezentera jest dobrym materiałem na przyjaciółkę.

Cudowna dziewczyna. To jest ktoś tak fajny, że ja bym się chętnie z Asią zaprzyjaźniła – padło z ust prezenterki.

Oprócz prowadzącej "Tańca z Gwiazdami" na ślubie pojawiła się również pierwsza żona gwiazdy Polsatu – Anna Zejdler. Pochwaliła się nawet zdjęciami z tamtego dnia i wypowiedziała się na temat relacji z byłym mężem, z którym doczekała się syna Maksymiliana. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.