Robert Kudelski schudł prawie 30 kilogramów. Aktor "Na Wspólnej" zdradził, jaki jest sekret jego metamorfozy

Robert Kudelski ma za sobą spektakularną metamorfozę. Aktor "Na Wspólnej" zmienił nawyki żywieniowe, dzięki czemu udało mu się sporo schudnąć. Zdradził, co robi, że traci na wadze. Teraz jest w życiowej formie.

Robert Kudelski największą sławę zyskał dzięki roli Michała Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej". Aktor jakiś czas temu postanowił zawalczyć o swoją sylwetkę. Gdy waga pokazywała mu 107 kilogramów, zmienił nawyki żywieniowe. Zaczął ostro trenować i przestrzegać diety, co szybko przyniosło rezultaty. Pokonał nadwagę i teraz jest lżejszy o prawie 30 kilogramów. W najnowszym wywiadzie wyjawił, jaki jest sekret jego metamorfozy. 

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!

Miłosz z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Miłosz zdradził szczegóły na temat nowej edycji

Metamorfoza sylwetki Roberta Kudelskiego 

Robert Kudelski w ubiegłym roku w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że zrzucił prawie 20 kilogramów. Zauważalne efekty diety i aktywności fizycznej zmotywowały go, by jeszcze bardziej zadbać o sylwetkę. Teraz przyznał, że udało mu się schudnąć kolejne osiem kilogramów. W rozmowie z "Życiem na gorąco" wyznał, że zmiana nawyków żywieniowych i aktywność fizyczna popłaciła. Aktor całkowicie zrezygnował ze słodzonych napojów, mięsa, czy soli. 

Na początku schudłem 19 kilogramów, teraz już 27 - przyznał Robert w wywiadzie.

Robert Kudelski dwa miesiące temu świętował 47. urodziny. Jest w lepszej formie niż kilkanaście lat temu. Jednak nową sylwetkę zawdzięcza nie tylko diecie, ale również aktywności fizycznej. Aktor przyznał, że nie odnalazłby się na siłowni i nie przepada za morderczymi treningami. Zamiast tego wypracował swój własny sposób ćwiczeń, a pomagają mu w tym jego psy - trzy razy dziennie wybiera się z nimi na dłuższe spacery. 

Niewątpliwie pomaga mi ruch na świeżym powietrzu z moimi psami Fidelem i Frankiem. Trzy spacery dziennie, każdy po 80 minut. Średnio trzy, cztery godziny w ruchu. Dodam, że z moimi psami nie chodzi się wolniutko, bo to psy łowcze. Nieźle się muszę za nimi nabiegać. Motywują mnie. Nigdy nie lubiłem siłowni ani joggingu, ale dzięki nim jestem w systematycznym ruchu - dodał aktor.

Misiek Koterski w 'DD TVN'Misiek Koterski znów zakochany. Jak się poznali? "Niczym grom z jasnego nieba"

Aktor jest nie do poznania i nie ukrywa, że teraz czuje się świetnie. 

Więcej o: